• Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s listy

    No.: 339

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Kozorožec

    No.: 168

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 35/59

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kryštof Trubáček

    (1958-2000)

    Guslun

    No.: 343

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    No.: 326

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Koza

    No.: 321

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice Rjaba

    No.: 319

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Štvanice

    No.: 320

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Cigáni

    No.: 282

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    No.: 146

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ukřižování

    No.: 134

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 14,6 x 9,5 cm, sign. PD JVáchal, rám, mimo tisk hnědé skvrnky, po levém okraji papír odřený , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zuzana Mináčová

    (1931)

    Olga Schoberová

    No.: 367

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1969, 29 x 36,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zuzana Mináčová

    (1931)

    Sylvia Turbová

    No.: 366

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1965, 37 x 28,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Přehrada

    No.: 357

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    No.: 345

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    No.: 344

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Radana Jařabáčová

    (1957)

    Kouzelník

    No.: 340

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Akt

    No.: 368

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.