-
Neznámý autor
Kameny
Položka č.: 682Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:04
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Noll
(1926-1998)
Zrcadlo
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:05
pérovka, papír, 1993, 14 x 7 cm, sign. LD Noll 93, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Zvadlá kytka
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:06
lept, 12,7 x 7 cm, sign. PD, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rostislav Novák
(1942)
Zelené záblesky
Položka č.: 685Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:07
dřevoryt, 1998, 87 x 60 cm, sign. PD Rostislav Novák 1998, č. 1/3, Na tomto obraze jsou zelené pruhy výrazně kontrastní vůči teplému ochrovému pozadí. Použití techniky, připomínající dripping, přibližuje obraz k abstraktnímu expresionismu a dodává dojem pohybu a spontaneity, papír zejména v horní čá…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Oberhoff
(1906-1980)
Krajina
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:08
litografie, 35,5 x 48 cm, sign. PD E. Oberhoff, rám, autorský tisk, Německý malíř, sochař a grafik, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Akt s květy
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:09
litografie, 1967, 55 x 39 cm, sign. DU K. Oberthor 67, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 688Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:10
akvarel, tuš, papír, 48,7 x 67,7 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Slunečnice
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:11
monotyp, 1962, 33,6 x 28,9 cm, sign. PD K. Oberthor, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
V zahradě lásky
Položka č.: 690Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:12
litografie, 1962, 40,5 x 24 cm, sign. DU K. Oberthor 62, 11049, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Paradísova zahrada
Položka č.: 691Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:13
litografie, 1962, 40,4 x 24,2 cm, sign. DU K. Oberthor, 18/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Odpoledne u moře
Položka č.: 692Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:14
litografie, 1984, 36,2 x 50,6 cm, sign. DU K. Oberthor 84, č. 15/130, při okrajích mírně ohmataný papír, růžky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Nohatá Julie
Položka č.: 693Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:15
litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 10/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Filtrohlavec Artur
Položka č.: 694Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:16
litografie, 1993, 54 x 43 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 4/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Kytice ve džbánu
Položka č.: 695Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:17
litografie, 1980, 42,1 x 31,7 cm, sign. DU Z. Obrthorová 80, 109/120, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
Položka č.: 696Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:18
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
Položka č.: 697Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:19
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Studie
Položka č.: 698Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:20
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Na Berounce
Položka č.: 699Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:21
olej, karton, 1972, 38 x 58 cm, sign. LD S. Odvárko 72, rám, na zadní starně štítek s popisem, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Stromy
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:22
olej, lepenka, 38,5 x 63 cm, sign. LD Odvárko, rám, malba zvlněna a místy zkrakelována
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z.H. Olšan
Tatranská dolina
Položka č.: 701Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:23
olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Z. H. Olšan, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933)
Green - Red Blues
Položka č.: 702Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:24
serigrafie, 1996, 54 x 37 cm, sign. PD E. Ovčáček 96, č. 106/120, levý dolní roh mírně ohnutý, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Květoň Ovesný
Geometrie
Položka č.: 703Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:25
serigrafie, 48 x 40 cm, sign. PD Ovesný, č. 20/30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslava Pajasová
(1949-2007)
Vesmír
Položka č.: 704Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:26
pastel, papír, 1984, 55 x 39 cm, sign. PD M. Pajasová 84, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka
Položka č.: 705Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:27
měkký kryt, 35 x 24 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pavlík
(1939-1993)
Opuštený stůl
Položka č.: 706Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:28
olej, kombinovaná technika, 34,2 x 39 cm, sign. LD J. Pavlík, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Jihočeský motiv
Položka č.: 707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:29
olej, karton, 39 x 48,5 cm, sign PD Pecháček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Pohled na kostel
Položka č.: 708Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:30
olej, karton, 1969, 39 x 48,5 cm, sign. LD Pecháček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Pechánek
(1945-2015)
Tak vidíte slečno, ani už nemusíte chodit do přírody!
Položka č.: 709Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:31
akvarel, tuš, papír, 1987, 26,7 x 28,8 cm, sign. PD Pechánek 87, Miroslav Pechánek se narodil v roce 1945 v Praze a je absolventem Střední uměleckoprůmyslové školy v Praze. Na začátku své kariéry pracoval jako písmomalíř. V roce 1967 začal pracovat jako výtvarník v Oblastním muzeu v Písku, kde vytvo…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Pešicová
(1935-2015)
Včelí královna
Položka č.: 710Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:32
mezzotinta, 1996, 16,2 x 12,2 cm, sign. DU J. Pešicová 1996, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petrovská
Stańczyk (podle Jana Matejka)
Položka č.: 711Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:33
olej, plátno, 67 x 70 cm, sign. PD Petrovská, rám, Malířská kopie obrazu nejslavnějšího polského malíře Jana Matejko (1838-1893), tvůrce monumentálních obrazů s historickou tematikou a bitevních scén. Obraz Stańczyk z roku 1862 patří k jeho nejslavnějším, zachycuje smutek dvorního šaška, sedícího v …
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Skalní jezero
Položka č.: 712Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:34
akvarel, papír, 61 x 42,5 cm, na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hrad na kopci
Položka č.: 713Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:35
akvarel, tuš, papír, 44,5 x 59 cm, sign. PD, na zadní straně autorské razítko, zvlněný a ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Pitter
(1881-1925)
Chlapec na koni
Položka č.: 714Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:36
lept, 15 x 20,5 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Zvonimir Pliskovać
(1952)
Bez názvu / Untitled
Položka č.: 715Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:37
síťotisk, 1998, 67,5 x 95 cm, sign. PD Z. Pliskovać, č. 2/20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Podany
Mladý muž v parku
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:38
kombinovaná technika, papír, 1926, 20,9 x 26,7 cm, sign. PD A. Podany 26, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:39
litografie, 1960, 21,4 x 38,5 cm, sign. PD V. Polášek 60, č 75/110, zatelkina, patrnější mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Kolo štěstí a smrt
Položka č.: 718Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:40
dřevořez, 1988, 28 x 24 cm, sign. PD Anna Poustová 88, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna
Položka č.: 719Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:41
dřevořez, 1990, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1990, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Síla a Viselec
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:42
dřevořez, 1988, 28 x 24 cm, sign. PD Anna Poustová 88, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Arkanum tarot 6 a 17 - Láska a Hvězda
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:43
dřevořez, 1988, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustvá 1988, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti Poustevník a mírnost
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:44
dřevořez, 1990, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1990, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Predko
Levitation
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:45
litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Samuel Prout
(1783-1852)
Dresden
Položka č.: 724Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:46
kolorovaná litografie, 1834, 40,5 x 27,5 cm, skvrnky na papírupravý horní růžek pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Dodge
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:47
litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 9/80, Du slepotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Rada
Hlava ženy
Položka č.: 726Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:48
uhel, papír, 27,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Rada, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Cesta ke kostelu
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:49
litografie, 26 x 38 cm, sign. PD Vlast. Rada, pasparta, č. 79/300, zažloutlý papír i pasparta; páska od pasparty zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rada
(1929)
Jan Werich
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:50
suchá jehla na ručním papíře, 1988, 27 x 25 cm, sign. PD Ladislav Rada 88, č. 19/25, Publikováno v katalogu Františka Špergra Ladislav Rada - Portréty osobností. Katalog byl vydán u příležitosti výstavy pořádané k 80. narozeninám známého karikaturisty a pedagoga Ladislava Rady. Výstava se konala ve …
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jiří Rada
(1929-2011)
Tání (z cyklu Probuzená krajina)
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 65 x 70 cm, rám
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zapomenuté pivo
Položka č.: 730Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:52
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Vzpomínka na Toronto
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:54
litografie, 44,6 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO