Natascha Padovan
(1973)
No.: 880Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:28
kombinovaná technika, koláž, papír, 21 x 18,5 cm
Current price: 110 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Natascha Padovan
(1973)
No.: 879Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:27
kombinovaná technika, koláž, papír, 10,3 x 15 cm
Current price: 10 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Ivan Ouhel
(1945-2021)
No.: 878Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:26
litografie, 2009, 28,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 34/100, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Plod
No.: 877Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:25
litografie, 2009, 43 x 29 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 12/100, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Labuť a tele
No.: 870Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:21
litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 34/100
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Holící se muž
No.: 862Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:10
fotografie, 12 x 22 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
Jiří Neuwirt
Továrna na poesii
No.: 852Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 14:00
lept, akvantita, 1987, 21 x 13 cm, sign. PD Neuwirt 87, č. 1/60, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Schenk, member of UVU
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Peter Nagy
Akt dívky
No.: 841Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:49
fotografie, 30,1 x 20,1 cm, sign. na zadní straně P. Nagy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Karel Musil
(1982)
Rak (větší)
No.: 839Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:47
suchá jehla, ruleta, 10 x 10 cm, sign. DU K. Musil 2021, č. 1/10, jediné ze znamení zvěrokruhu, které autor provedl ve větším formátu místo obvyklého 6,2 x 6,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**6 History of bids
Margita Mancová
Zátiší s ovocem
No.: 818Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:26
fotografie, 1982, 18 x 12 cm, sign. PD Margita Mancová
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Kamil Lhoták
Rytíř
No.: 803Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:14
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Kamil Lhoták
Tygr žere domorodce / Tygr zblízka
No.: 802Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:10
Current price: 200 CZK (9 €)
František Krasl
(1912-1998)
Keramika
No.: 764Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 12:32
Current price: 200 CZK (9 €)
Věra Kotasová
(1939-2019)
Atol II.
No.: 758Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 12:26
linoryt, 1999, 47 x 43 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 14/40, ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Kucera, V. Navratil, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Milan Kohout
Konvolut 4 grafických listů
No.: 728Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:56
Current price: 400 CZK (17 €)
D. Kočí
Balvany
No.: 726Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:54
černobílá fotografie, 1998, 23 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Luční cesta
No.: 723Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:51
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Opar nad krajinou
No.: 722Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:50
černobílá fotografie, 17,5 x 24 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Strom
No.: 721Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:49
černobílá fotografie, 24 x 17,5 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Akt v lese
No.: 719Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:47
černobílá fotografie, 26 x 17,5 cm
Current price: 250 CZK (11 €)
Rudolf Janda
(1907-2000)
Nadzemní vedení
No.: 689Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:17
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Chaloupek
Kahau nosatý
No.: 681Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:09
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Günter Hujber
Dětská hra
No.: 678Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:06
olej, plátno, 1998, 39 x 24 cm, sign. PD Hujber 98, rám
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Miroslav Hucek
Adolf Born
No.: 676Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:04
bromostříbrná fotografie, 12/1985, 22 x 15,5 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Helbich
V lese VI.
No.: 629Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:17
bromostříbrná kontaktní fotografie, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Helbich
V lese II.
No.: 624Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:12
bromostříbrná kontaktní fotografie, 17,7 x 12,8 cm, sign. PD P. Hellbich, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 619Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:07
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 618Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Míla Fürstová
(1975)
Karel Jaromír Erben - Kytice
No.: 606Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 09:54
bibliofilie, 2020, 38,5 x 31 cm, sign. PD Míla Fürstová, rám, il. M. Fürstová, vyd. Odeon, Praha, 2020, limitovaná edice s grafickým listem z balady Záhořovo lože, digitální grafika sign. Míla Fürstová, ex: 59/100, rámováno, vyjmuto z knihy, pův. pevná vazba s obálkou, 165s., výborný stav, Provenanc…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Don Q.
The bird
No.: 549Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 09:00
suchý pastel, papír, 2016, 29,5 x 20 cm, sign. PD Q 2016, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)