Alois Moravec
Ženský akt
No.: 119Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 11:19
litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Amoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Asso…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Ženský akt III.
No.: 147Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 11:08
litografie, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 71/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Jan Pěšťák
(1910-2003)
Ženský akt
No.: 29Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:44
tempera, papír, 1991, 25,5 x 21 cm, monogr. PU J.P. 91, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Alois Moravec
(1899)
No.: 116Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:43
tužka, papír, 1922, 23 x 29,5 cm, sign. PD A. M. 22, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Matka a dítě
No.: 136Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:36
akvarel, voskovka, tuš, papír, 1967, 29 x 18,8 cm, sign. PD Jana 67, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Emanuel Frinta
(1896-1970)
Ležící ženské akty
No.: 96Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:28
tužka, papír, 1929, 21,3 x 29 cm, sign. PN Em Frinta 16 VII 29, the disciple of prof. Svabinsky, Obrovsky and Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Kupka in Paris
Current price: 800 CZK (34 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Akt ženy
No.: 16Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:26
tužka, papír, 33 x 23 cm, sign. PD JTB, věnování 1952, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Jiří Lauda
Bacchanale
No.: 30Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:09
suchá jehla, 1943, 17 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Landa, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Akt u jezera
No.: 195Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:07
barevný dřevoryt, 25,5 x 19,5 cm, PD Josef Hodek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Michel Fingestern
(1884-1943)
Ex Libris Jane Wright-Coole
No.: 203Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:06
litografie, 11,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingestern, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Michel Fingesten
(1884-1943)
Milano Via Chiavanalle 11
No.: 141Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:05
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingesten, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Michel Fingesten
(1884-1943)
Moment musical
No.: 142Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:04
lept, 10,5 x 7,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Květy
No.: 62Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2023 17:04
lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Kytice ve váze
No.: 34Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2023 16:08
pastel, papír, 29 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 74, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Václav Fiala
(1964-1980)
Dva muži s dýmkou
No.: 5Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2023 10:04
litografie, 41 x 29,9 cm, sign. PD V. Fiala, č. 2/12, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Čekání na Maxe Ernsta 2
No.: 42Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:41
koláž, papír, 42 x 29,7 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Chuť jíst vejce v Loandě
No.: 41Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:40
koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, lehce politý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Z kouzelníkova vystoupení v Benátkách
No.: 40Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:39
koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Výslech vyzvědaček
No.: 34Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:33
koláž, papír, 29,7 x 42 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Oblíbený odpočinek hradního pána
No.: 33Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:32
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Válečné hry 1
No.: 23Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:22
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Válečné hry 2
No.: 22Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:21
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Pár minut před koncem, marné jest troubení
No.: 17Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:16
koláž, papír, 33 x 45 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Čekání na Maxe Ernsta
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:15
koláž, papír, 45 x 33 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Pěvecké vystoupení francouzských koček ve Lvově
No.: 7Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:06
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Rozruch v ložnici
No.: 4Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:03
lept, koláž, papír, 27 x 38 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Povídám, jsou na světě horší věci
No.: 3Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 10:02
lept, koláž, papír, 33 x 45 cm, z autorovy pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Bohumil Ullrych
Dívčí akt
No.: 62Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 07. 2023 19:00
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Bohumil Ullrych
Ležící akt
No.: 48Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 07. 2023 18:46
olej, karton, 1945, 20x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, rám,
Vladimír Komárek
Konvalinky
No.: 24Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:23
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids