Milan Bauer
Mořský svět
No.: 281700Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:23
lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Tadeusz Bartoš
(1970)
Gryphon
No.: 281699Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:22
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava V
No.: 281698Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:21
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava IV
No.: 281697Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:20
monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava III
No.: 281696Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:19
monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava II
No.: 281695Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:18
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava I
No.: 281694Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:17
monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Peter Augustovič
Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)
No.: 281693Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:16
lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Peter Augustovič
Egyptské bohyně
No.: 281692Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:15
lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Peter Augustovič
Ex 4
No.: 281691Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:14
lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Peter Augustovič
Zvláštní ctnosti
No.: 281690Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:13
lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Vladan Kolář
(1978)
No.: 281687Auction price: 2.500 CZK (105 €)
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Peter Augustovič
Gratias Tidi Ago
No.: 281689Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:12
lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Chava Pressburger
No.: 281688Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:11
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
No.: 281686Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:09
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
No.: 281685Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:08
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
No.: 281684Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:07
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
No.: 281683Auction price: 14.900 CZK (621 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:06
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 14.900 CZK (621 €)
Jan Skorka Lauko
(1966)
Mecenáš
No.: 281682Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:05
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Zdeněk Raiser
Tragédie v cirku…
No.: 281680Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:03
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Raiser
Ulice neřesti
No.: 281679Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:02
Zdeněk Raiser
Zlatý podzim
No.: 281678Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:01
Zdeněk Raiser
Hotel štěstí
No.: 281677Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:00
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Jaroslav Štědra
Konec léta
No.: 281676Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:59
Petr Probst
Mařka to je
No.: 281675Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:58
Petr Probst
Třebušínské domky
No.: 281674Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:57
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids
Jana Reinerová
Nový Svět
No.: 281673Auction price: 12.500 CZK (521 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:56
Current price: 12.500 CZK (521 €)
Jana Krejčová
Sloup
No.: 275744Auction price: 200 CZK (9 €)
dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Jana Reinerová
Hradčanské náměstí
No.: 281672Auction price: 10.400 CZK (434 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:55
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 10.400 CZK (434 €)
Jiřina Hartingerová
Letní volání
No.: 281671Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:54