Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Vzkříšení

    Položka č.: 250720

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:21

    akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Zlomyslná kuželka

    Položka č.: 249368

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:22

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Riedlbauch (Internetová aukce )

    (1944-2023)

    Milenci

    Položka č.: 136548

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:23

    tuš, papír, 1974, 29,6 x 25,5 cm, sign. PD 1974 Rudolf Riedlbauch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Fotbal

    Položka č.: 282128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:24

    pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Dva muži z profilu

    Položka č.: 282127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:25

    tuš, papír, 10 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Chalupa na louce

    Položka č.: 282126

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:26

    tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Světnice

    Položka č.: 282125

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:27

    tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Záslibný dar

    Položka č.: 265520

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:28

    tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Skleslý muž na sedačce

    Položka č.: 265519

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:29

    tuž, papír, 17 x 22,1 cm, Elegantní muž sedící skoro ležící na sedačce, je smutný nejspíše z lásky., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Ludwig van Beethoven

    Položka č.: 282066

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:30

    olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Kůň

    Položka č.: 274499

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:31

    akvarel, tuš, papír, 1971, 32 x 44 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Niccoló Paganini

    Položka č.: 276983

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:32

    tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, monogr. LD AP 75, rám, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Edvard Grieg

    Položka č.: 276982

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:33

    tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, sign. LD APi, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Hector Berlioz

    Položka č.: 276981

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:34

    tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Gustav Mahler

    Položka č.: 276980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:35

    tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. LD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Ludwig van Beethoven

    Položka č.: 276979

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:36

    tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. DU Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sembdner (Internetová aukce )

    (1910-1977)

    Mistr popravčí

    Položka č.: 212722

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:37

    akvarel, tužka, koláž, papír, 41,5 x 22,5 cm, sign. F. Sembdner 68, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský (Internetová aukce )

    (1896-1986)

    Neposeda

    Položka č.: 244166

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:38

    tuš, běloba, papír, 24,5 x 42 cm, rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský (Internetová aukce )

    (1896-1986)

    Akt dívky

    Položka č.: 278315

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:39

    tuš, papír, 29 x 12 cm, monogr. LD KS, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Tamchyna (Internetová aukce )

    (1943-1980)

    Brouk

    Položka č.: 276198

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:40

    koláž, serigrafie, 46,3 x 32,4 cm, sign. PD Tamchyna, rám, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs (Internetová aukce )

    (1900-1980)

    Tento dům byl v péči nájemníků..

    Položka č.: 265499

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:41

    tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs (Internetová aukce )

    (1900-1980)

    Má okno

    Položka č.: 276414

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42

    tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs (Internetová aukce )

    (1900-1980)

    Trosečník

    Položka č.: 276412

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43

    tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs (Internetová aukce )

    (1900-1980)

    Napište mi to na futro

    Položka č.: 276411

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:44

    tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs (Internetová aukce )

    (1900-1980)

    Záchytná stanice

    Položka č.: 276410

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45

    tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matuška (Internetová aukce )

    (1944)

    Rozhlas

    Položka č.: 265505

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:46

    litografie, 16 x 21 cm, značeno na desce PD Matuška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Internetová aukce )

    (1917-2009)

    Víno

    Položka č.: 276425

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47

    tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Internetová aukce )

    (1917-2009)

    Osmý trpaslík

    Položka č.: 276423

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48

    tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Internetová aukce )

    (1917-2009)

    Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!

    Položka č.: 276422

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:49

    tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Internetová aukce )

    (1917-2009)

    Pesimista

    Položka č.: 276421

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50

    tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook