-
Jiří Šebek
(1922-1999)
Podhorská krajina
Položka č.: 250769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20
litografie, 8,5 x 18,5 cm, sign. PD JŠebek, Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klír
(1896-1959)
Posmrtná maska Friedricha Nietzsche
Položka č.: 250782Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22
dřevoryt, 18,2 x 11,7 cm, sign. PD Svatopluk Klír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a A. Hofbauera
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Medek
Růže ve váze
Položka č.: 250787Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24
linoryt, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD Medek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Rybář
Položka č.: 250795Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:26
litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Práce na poli
Položka č.: 250797Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:28
litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Tři chaloupky s větrníkem
Položka č.: 250798Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:30
litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kasal
(1933)
Rodina
Položka č.: 250802Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32
suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Jaška
(1906-1982)
Antický výjev
Položka č.: 250804Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 5,6 x 11,3 cm, sign. PD Jaška Jiří, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1987-1974)
Vesnice
Položka č.: 250806Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36
litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jožka Baruch
(1894-1966)
Ex Libris Franta Koudelka
Položka č.: 250831Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38
dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
Položka č.: 251459Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:46
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Kompozice
Položka č.: 251796Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:48
tempera, papír, 1984, 64 x 42 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Kleindienst
(1925-2012)
Portrét chlapce
Položka č.: 251982Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:13
olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253978Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:12
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:14
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:18
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:20
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Lebka s péry
Položka č.: 254575Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:28
lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Kostlivcova ruka s ptáčkem
Položka č.: 254576Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:30
lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Kašpárek s čertíkem
Položka č.: 254577Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:32
linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hejna
(1921-2011)
Saint Malo
Položka č.: 254585Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34
litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Novotný
Zátiší s vánočkou
Položka č.: 254587Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:36
dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Ruka
Položka č.: 254595Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:38
lept, 1986, 19,7 x 12,8 cm, sign. DU Vl. Tesař 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svlékající se akt
Položka č.: 254599Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:40
lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 620 CZK (26 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 254619Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:42
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Hudební kompozice
Položka č.: 254688Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:27
dřevoryt, 20,3 x 14 cm, sign. PD D Janoušek, mírně pokrčený papír, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vaculík
Plasy
Položka č.: 254695Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:51
linoryt, 1983, 21,7 x 21 cm, sign. PD Vaculík 83, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Hlava ženy se zrcadlem a rukou
Položka č.: 255402Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:44
lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 390 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Usínání
Položka č.: 255403Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:46
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO