Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Tomáš Bím (Fine Art (212th auction))
(1946)
Město
No.: 11Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím (Fine Art (212th auction))
(1946)
Yamaha
No.: 10Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím (Fine Art (212th auction))
(1946)
U tenisty
No.: 9Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Merta (Fine Art (212th auction))
(1952)
Slum
No.: 8Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 2003, 45,5 x 35 cm, sign. PD Jan Merta 03, rám, č. 58/100, Autor patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Nikl, Antonín Střížek, Jiří David nebo Tomáš Císařovs…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adriena Šimotová (Fine Art (212th auction))
(1926-2014)
Motiv v šedé
No.: 7Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
měkký kryt, 2001, 5 x 5 cm, sign. DU Adriena Šimotová, P. F. 2002, lehce zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Z. Balas at The State Graphic School in Prague and prof. J. Kaplick at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague,…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Málek (Fine Art (212th auction))
(1937-2021)
Bez názvu
No.: 6Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
strukturální grafika, 1963, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD Málek 1963, rám, č. 40/55
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Ovčáček (Fine Art (212th auction))
(1933-2022)
Malý manifest
No.: 5Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, the disciple of prof. P. Matejka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl (Fine Art (212th auction))
(1932-2019)
Kompozice IV
No.: 4Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn (Fine Art (212th auction))
(1891-1976)
Domky
No.: 268Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn (Fine Art (212th auction))
(1891-1976)
Krajina se stromy
No.: 267Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina (Fine Art (212th auction))
(1965)
Jezero s medvěděm
No.: 266Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina (Fine Art (212th auction))
(1965)
Růže
No.: 265Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Trabura (Fine Art (212th auction))
(1960)
Moře I
No.: 264Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Zichová (Fine Art (212th auction))
(1992)
Galateia
No.: 263Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chaloupek (Fine Art (212th auction))
(1958)
Hra je ve finále
No.: 262Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřich Budil (Fine Art (212th auction))
(1943)
Meditace
No.: 261Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šuhájek (Fine Art (212th auction))
(1943)
Hlava II.
No.: 260Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šuhájek (Fine Art (212th auction))
(1943)
Hlava I.
No.: 259Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2002, 50 x 40 cm, sign. PD Šuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Svatopluk Klimeš (Fine Art (212th auction))
(1944)
Jo, už letím
No.: 258Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
papír, oheň, popel, 2020, 27 x 36 cm, sign. PD Klimeš 2020, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom je…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser (Fine Art (212th auction))
(1935)
České ženy na Jadranu
No.: 257Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Lukavský (Fine Art (212th auction))
(1947-2024)
Stará škola
No.: 256Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Spěváček (Fine Art (212th auction))
(1973)
Čekání
No.: 255Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atten…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Řízek (Fine Art (212th auction))
(1963)
Lost Paradise
No.: 254Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám
Current price: 47.000 CZK (1.959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Liliana Maftei (Fine Art (212th auction))
(1954-2009)
Zátiší
No.: 253Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 44 x 60 cm, sign. PD Maftei Liliana, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Hlubuček (Fine Art (212th auction))
(1928)
Poušť Gobi
No.: 252Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenek Hůla (Fine Art (212th auction))
(1948)
Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského
No.: 251Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor (Fine Art (212th auction))
Chrám nebes v Pekingu
No.: 250Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada (Fine Art (212th auction))
(1786-1864)
Samurajův smutek
No.: 249Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,1 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada (Fine Art (212th auction))
(1786-1864)
Pomocný - nosič lampionů
No.: 248Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,5 x 22,3 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada (Fine Art (212th auction))
(1786-1864)
Závist
No.: 247Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED