-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XII
No.: 765Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:27
lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXV
No.: 764Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:26
lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice IX
No.: 763Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:25
lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX (2)
No.: 762Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:24
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX
No.: 761Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:23
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice III
No.: 760Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:22
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXIV
No.: 759Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:21
lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXVI
No.: 758Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:20
lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice V
No.: 757Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:19
lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Bino
Chalupy v horách
No.: 400Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 10:22
lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chalupa se zříceninou
No.: 675Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ruyana Küste
No.: 674Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:56
lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ptáčci
No.: 673Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Hans Schroedter
Skupina stromů
No.: 784Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:46
lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aldof Jelínek Alex
(1890-1957)
Tonda Špacír ze Strmilova
No.: 380Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 10:02
litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Josef Krejsa
(1896-1941)
Husův domek
No.: 583Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:25
dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studied architecture and old masters techniques by František Alt in Vienna, figurative drawing, anatomy and perspective by F. P. Michetti in Italy, later disciple of Max Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neurčený autor
U kostela
No.: 659Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:41
litografie, 19,5 x 27 cm, č. 77/100, dole natržený papír mimo tisk, papír pomačkaný
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Strnad
Z pouti
No.: 812Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:14
lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Jiří Bauer
Skála
No.: 385Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 10:07
akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
Hannibal, největší lev v zajetí
No.: 62Auction price: 280.000 CZK (11.667 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kvaš, papír, 30 x 30 cm, sign. PD Z. Burian, rám, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 280.000 CZK (11.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1977)
Předjarní hlava
No.: 36Auction price: 165.000 CZK (6.875 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
email, sololit, 1965, 64 x 44 cm, sign. PD Bělocvětov, rám
Current price: 165.000 CZK (6.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
List
No.: 34Auction price: 155.000 CZK (6.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2002, 135 x 180 cm, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, obraz českého malíře, koloristy a významného grafika, ilustrátora a teoretika umění první poloviny 20. století Ivana Ouhela zaujme diváka na první pohled svojí velkorysostí formátu. Rozměrný formát obrazu nesoucí název List je krásn…
Current price: 155.000 CZK (6.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Placht
(1962)
Curasana
No.: 87Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Wachsman
(1898-1942)
Obraz (Surrealistická kompozice)
No.: 70Auction price: 135.000 CZK (5.625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pastel, papír, cca 1930-1931, 63,5 x 48 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Aloise Wachsmana č. 821
Current price: 135.000 CZK (5.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Ad spectatores
No.: 39Auction price: 130.000 CZK (5.417 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
koláž, dřevo, 1983, 65 x 50 cm, sign. vzadu Jiří Kolář 83, rám, vzadu razítko Galleria Arte Centro, Milano, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hrani…
Current price: 130.000 CZK (5.417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Filla
(1882-1953)
Kubistická hlava
No.: 221Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bronz, v. 27,5 cm, socha na mramorovém podstavci, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Ikarus letí ke slunci
No.: 61Auction price: 110.000 CZK (4.584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
objekt, 70. léta, 105 x 105 x 120 a 50 cm, z cyklu Vývoj letectví, zajímavý autor působící v II. pol. 20. století. Člen Skupiny RADAR, který stál dokonce u vzniku této tvůrčí skupiny v r. 1959. Autor, jež se vyznačoval osobitým smyslem pro humor, který vetknul i do své tvorby, a kterým ovlivnil souč…
Current price: 110.000 CZK (4.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Kulovité těleso
No.: 52Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 1989, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, vzadu popsáno, na rubu štítek soupisu díla č. 9757, brilantní ukázka díla z ruky jednoho z našich nejvýraznějších umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného. Byl člen…
Current price: 85.000 CZK (3.542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Krajina Orlických hor
No.: 271Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 85.000 CZK (3.542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Postava
No.: 59Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
polychromované dřevo, 1979, v. 102 cm, sign. vzadu V. Janoušková 1979, autorka byla absolventkou UMPRUM, členkou umělecké skupiny UB12 a Umělecké besedy a výraznou představitelkou vlny nové figurace. Své artefakty tvořila z netypických materiálů jako je smalt nebo osinkocement, případně dřevo, z něh…
Current price: 80.000 CZK (3.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED