-
František Leták
(1949)
Zátiší s jablky
No.: 609Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:51
olej, sololit, 20 x 23 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, the disciple of prof. F. Jiroudek, R. Ondracek and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Leták
(1949)
Kytice
No.: 610Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:52
olej, sololit, 1999, 40 x 35 cm, sign. PD Leták 99, rám, Žák SUPŠS v Kamenickém Šenově (1966-1970), kde studoval obor malíř skla. Poté student AVU (1971-1977; prof. F. Jiroudek, R. Ondráček a K. Souček). Samostatně vystavoval na Ústecku., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Sc…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF Tom Svoboda 86
No.: 611Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:53
litografie, 1985, 12,5 x 8,7 cm, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Lidral
(1937)
100. výročí založení II. Internacionály
No.: 612Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:54
plakát, 1989, 59 x 42 cm, vydalo Oddělění propagandy a agitace ÚV KSČ v únoru 1989, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
No.: 613Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:55
lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, 19/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Velkopřevorský mlýn na Kampě
No.: 614Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:56
litografie, 35,5 x 25 cm, sign. DU Liesler, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Oči
No.: 615Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:57
litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Laura Limbourg
(1996)
Dragon
No.: 616Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:58
litografie, 2021, 42,5 x 32 cm, sign. PD Laura Limbourg 2021, A. T.
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Laura Limbourg
(1996)
Dolphin Play
No.: 617Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:59
litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lorenc
Jedlíci brambor (podle van Gogha)
No.: 618Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:00
dřevo, olej, 1969, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lorenc 69, rám, neurčený autor, volná kopie obrazu Vincenta van Gogha, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Lukáč
(1989)
Rear naked choke
No.: 619Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:01
litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 40/60
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Macht
(1977)
Bez názvu
No.: 620Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:02
autorský digitální tisk, 2017, 70 x 70 cm, sign. PD Macht Jiří 2017, rám, V roce 1996 složil maturitní zkoušku na Střední výtvarné škole Václava Hollara a uspěl u talentových zkoušek na pražské FAMU - obor fotografie. V roce 2003 studia na FAMU ukončil s titulem MgA. Během studií nejvíce spolupracov…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice a kuřátka
No.: 621Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:03
suchá jehla, 2006, 29,7 x 39,8 cm, sign. PD Makoveeva I. 2006, č. 24/100, značeno v desce 2006 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, Irena Makoveeva, ruská umělkyně se specializací na grafiku, se narodila v roce 1954 v severním ruském městě Archangelsku. Po absolvování studia výtvarn…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Kohouti
No.: 622Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:04
suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Husy
No.: 623Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:05
suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Amálie Mánesová - připsáno
Zámeček
No.: 624Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:06
tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté v Paříži
No.: 625Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:07
barevná litografie, 26 x 36,5 cm, sign. PD Mašek, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V. Měchura
Luční kvítí ve váze
No.: 626Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:08
olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Ze starých řeckých bájí
No.: 627Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:09
dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
General Herzog Albrecht von Valdstein
No.: 628Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:10
dřevoryt, 22,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Micl
(1969)
Polozvíře na pláži
No.: 629Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:11
litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ferdinand Michl
(1877-1951)
Františkovy Lázně
No.: 630Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:12
lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
No.: 631Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:13
3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
No.: 632Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:14
suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Jiří Mika
(1946)
Loutkové představení
No.: 633Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:15
5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce I
No.: 634Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:16
litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IX
No.: 635Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:17
litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IV
No.: 636Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:18
litografie, 33,5 x 25,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Kompozice
No.: 637Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:19
litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Rétrospective Miró
No.: 638Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:20
litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED