Cyril Chramosta
(1908-1990)
Černínský palác
Položka č.: 282680Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:21
litografie, 1978, 15,5 x 36 cm, sign. PD Cyril Chramosta 78, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Helena Horálková
Slovo dovnitř
Položka č.: 264753Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:18
litografie, 1992, 21,2 x 13 cm, sign. PD H. Horálková 92, č. 17/42, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Pírka
Položka č.: 282677Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:15
lept, 1987, 49 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, č. 66/100, v místě původní pasparty silně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Slunečnice
Položka č.: 282676Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:14
litografie, 58 x 39 cm, sign. PD Halla, č. 176/198, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Výjezd
Položka č.: 282621Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:13
litografie, 1963, 15 x 25,5 cm, sign. PD D. Foll 63, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Dagmar Černá
Ledňáček
Položka č.: 282672Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:08
dřevoryt, 44,3 x 21 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Jiří Vach
Zlatá ulička
Položka č.: 282663Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2024 18:43
lept, 1989, 29,7 x 19,8 cm, sign. PD J. Vach, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Peca
(1923-1982)
Kostel Nejsv. Trojice ve Vratislavicích
Položka č.: 282660Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2024 18:38
litografie, 57,5 x 37,5 cm, sign. DU J. Peca, autorský tisk, zažloutlý, pokrčený a DU potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
J. Papež
Svatý Mikuláš
Položka č.: 282659Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2024 18:37
litografie, 50 x 40 cm, sign. PD J. Papež, č. 31/200, nírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Gustav Maran
(1886-1983)
Stará Praha - Staro-Nová synagoga a baroková židovská radnice v páté čtvrti města
Položka č.: 282653Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2024 18:31
lept, 20,5 x 15 cm, sign. PD Maran
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Karlův most
Položka č.: 282652Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2024 18:30
dřevoryt, 1963, 36 x 37 cm, sign. DU Lukavský 63, č. 178/200, mírně zažloutlý a při pravém okraji mimo tisk natržený papírpapír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Kos
(1932-2016)
Pohled na hrad Loket
Položka č.: 282650Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2024 18:28
litografie, 31,5 x 43 cm, sign. PD J. Kos, č. 162/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Svatopluk Janke
(1909-1995)
Pavlačový dům
Položka č.: 282646Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2024 18:24
litografie, 1956, 31,5 x 26 cm, sign. PD Svatopluk Janke 56, č. 27/300, Antikvariát Dlážděná, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Hampl
Praha - Malá Strana - Kajetánka
Položka č.: 282643Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2024 18:21
lept, akvatinta, 16,3 x 24,3 cm, sign. PD Petr Hampl, autorský tisk, mírně pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Mácha
(1926-1984)
Noční ulice
Položka č.: 282592Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 18:12
litografie, 1988, 26,2 x 13,7 cm, sign. PD Jan Mácha 88, č. 89/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Libuše Stratilová
(1933)
Jaro zamilovaných
Položka č.: 282589Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 18:06
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bedřich Housa
(1926-2020)
Srdcová dáma
Položka č.: 282211Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 17:44
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Mézl
Karel Havlíček Borovský
Položka č.: 282210Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 17:42
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Karel Svolinský
Ptáci
Položka č.: 282186Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 17:02
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Panna
Položka č.: 282183Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 16:56
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Masopustní masky
Položka č.: 282182Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 16:54
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Tajemný hrad
Položka č.: 282180Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 16:50
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Hlava ženy
Položka č.: 282155Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 16:18
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Exlibris K.H. Borovský
Položka č.: 282151Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 16:14
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Zdeněk Mézl
Trojhlavá saň
Položka č.: 282146Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 16:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Položka č.: 279366Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 15:38
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Gross
(1909-1985)
Figura I.
Položka č.: 279351Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 15:18
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Anna Khunová
Kostlivcova ruka s ptáčkem
Položka č.: 254576Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 14:32
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Václav Herink
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 14:18
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Herink
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 14:16
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)