Japonská kreslená dívka
Položka č.: 251459Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 14:54
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Laně
Položka č.: 211307Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 14:22
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Aleš Kublák
Obrázek 37
Položka č.: 282709Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:56
olej, akryl, plátno, 2020, 40 x 30 cm, monogr. PD AK 20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Aleš Kublák
Obrázek 43
Položka č.: 282708Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:54
olej, akryl, plátno, 2024, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Karel Vysušil
(1926-2014)
Ex Libris J. Siblík
Položka č.: 264856Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:52
litografie, 1962, 16 x 10 cm, sign. PD K. Vysušil 62, č. 24/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Položka č.: 264811Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:51
ocelorytina, 16,5 x 9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Karel Musil
(1982)
Jaro
Položka č.: 264727Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:43
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Karel Musil
(1982)
Tvář
Položka č.: 264728Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:42
ruleta, suchá jehla, 5 x 8,7 cm, sign. PD Karel Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Ex Libris Evy + Karola Bílkových
Položka č.: 264862Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:40
litografie, 1988, 10 x 8 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
František Xaver Naske
(1884-1959)
Bolavá záda
Položka č.: 264838Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:23
akvarel, tuš, papír, 1938, 7 x 6 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Malířka
Položka č.: 264821Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:20
akvarel, tuš, papír, 1938, 11,5 x 8 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Sběr mrkví
Položka č.: 264840Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:17
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Na houbách
Položka č.: 264832Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 1938, 8,5 x 6 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Děvče a husy
Položka č.: 264827Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 1938, 6 x 7 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Mladý umělec
Položka č.: 264828Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:07
akvarel, tuš, papír, 1938, 11,5 x 8,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Vánoční trh
Položka č.: 264818Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:06
akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 9 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Sběr jablk
Položka č.: 264844Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:04
akvarel, tuš, papír, 1938, 10,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Výběr vajec
Položka č.: 264846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:02
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Chléb
Položka č.: 264826Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:00
akvarel, tuš, papír, 1938, 11 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Voraři
Položka č.: 282707Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:23
akvarel, tuš, papír, 30 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pohled na kostelík
Položka č.: 261265Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:22
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 42,4 cm, monogramováno PD Š.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Pohled z Rysů na Kopky
Položka č.: 282704Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:19
tempera, papír, 43 x 63,5 cm, sign. PD Lehniansky?, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Krahulíková
Říční život
Položka č.: 282700Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:07
akvarel, papír, 33 x 22,5 cm, sign. PD Krahulíková, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Květiny
Položka č.: 282698Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:05
mastný pastel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Čekárna
Položka č.: 282696Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:03
akvarel, tuš, papír, 1945, 25,5 x 35 cm, sign. LD V. Hejna 45, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Slíva
1000 + 1
Položka č.: 264855Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:47
litografie, 10 x 17,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 55/70, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Sklenář
(1910-1986)
Řecké báje a pověsti
Položka č.: 264741Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:46
ofset, 1971, 25,5 x 17,5 cm, značeno DU v tisku Sklenář 71, při pravém okraji mírně natržený a pokrčený papír (cca 5mm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Nakládání fůry sena
Položka č.: 282688Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:44
lept, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Orba
Položka č.: 282690Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:42
litografie, 14 x 32,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Koňské vzpřežení
Položka č.: 282691Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:41
litografie, 15 x 32,5 cm, sign. PD V. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)