Japonská kreslená dívka

    Položka č.: 251459

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 14:54

    tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 14:22

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Aleš Kublák

    Obrázek 37

    Položka č.: 282709

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:56

    olej, akryl, plátno, 2020, 40 x 30 cm, monogr. PD AK 20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Aleš Kublák

    Obrázek 43

    Položka č.: 282708

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 16:54

    olej, akryl, plátno, 2024, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Ex Libris J. Siblík

    Položka č.: 264856

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:52

    litografie, 1962, 16 x 10 cm, sign. PD K. Vysušil 62, č. 24/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 264811

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:51

    ocelorytina, 16,5 x 9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Karel Musil

    (1982)

    Jaro

    Položka č.: 264727

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:43

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Karel Musil

    (1982)

    Tvář

    Položka č.: 264728

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:42

    ruleta, suchá jehla, 5 x 8,7 cm, sign. PD Karel Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Ex Libris Evy + Karola Bílkových

    Položka č.: 264862

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:40

    litografie, 1988, 10 x 8 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Bolavá záda

    Položka č.: 264838

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:23

    akvarel, tuš, papír, 1938, 7 x 6 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Malířka

    Položka č.: 264821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:20

    akvarel, tuš, papír, 1938, 11,5 x 8 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Sběr mrkví

    Položka č.: 264840

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:17

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Na houbách

    Položka č.: 264832

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:10

    akvarel, tuš, papír, 1938, 8,5 x 6 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Děvče a husy

    Položka č.: 264827

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:08

    akvarel, tuš, papír, 1938, 6 x 7 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Mladý umělec

    Položka č.: 264828

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:07

    akvarel, tuš, papír, 1938, 11,5 x 8,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Vánoční trh

    Položka č.: 264818

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:06

    akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 9 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Sběr jablk

    Položka č.: 264844

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:04

    akvarel, tuš, papír, 1938, 10,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Výběr vajec

    Položka č.: 264846

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:02

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Chléb

    Položka č.: 264826

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2024 18:00

    akvarel, tuš, papír, 1938, 11 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Voraři

    Položka č.: 282707

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:23

    akvarel, tuš, papír, 30 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Pohled na kostelík

    Položka č.: 261265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:22

    tuš, akvarel, papír, 31,3 x 42,4 cm, monogramováno PD Š.

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Pohled z Rysů na Kopky

    Položka č.: 282704

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:19

    tempera, papír, 43 x 63,5 cm, sign. PD Lehniansky?, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Krahulíková

    Říční život

    Položka č.: 282700

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:07

    akvarel, papír, 33 x 22,5 cm, sign. PD Krahulíková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Květiny

    Položka č.: 282698

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:05

    mastný pastel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čekárna

    Položka č.: 282696

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 19:03

    akvarel, tuš, papír, 1945, 25,5 x 35 cm, sign. LD V. Hejna 45, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Slíva

    1000 + 1

    Položka č.: 264855

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:47

    litografie, 10 x 17,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 55/70, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Řecké báje a pověsti

    Položka č.: 264741

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:46

    ofset, 1971, 25,5 x 17,5 cm, značeno DU v tisku Sklenář 71, při pravém okraji mírně natržený a pokrčený papír (cca 5mm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Nakládání fůry sena

    Položka č.: 282688

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:44

    lept, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Orba

    Položka č.: 282690

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:42

    litografie, 14 x 32,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koňské vzpřežení

    Položka č.: 282691

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2024 18:41

    litografie, 15 x 32,5 cm, sign. PD V. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)