-
Antonín Majer
(1882-1963)
Velikonoce
Položka č.: 282580Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 16:20
lept, 18,1 x 16 cm, sign. PD Ant. Majer, č. 43/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Práce na poli
Položka č.: 282579Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 16:18
lept, 15,3 x 21,7 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Muzikanti
Položka č.: 282572Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 16:07
litografie, 1974, 21,9 x 19,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 74, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vlaková souprava EM 475 na železničním mostě pod Vyšehradem
Položka č.: 282573Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 16:06
litografie, 2005, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, č. 83/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Jana Boudová
(1931-2001)
Jaro na Čertovce
Položka č.: 282404Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 15:40
litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Karel Vik
(1883-1964)
Horský potok
Položka č.: 282402Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 15:36
lept, 16 x 12,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Milenci
Položka č.: 282341Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 14:30
litografie, 1971, 17 x 6 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Karel Müller
(1899-1977)
PF 1946
Položka č.: 280767Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 16:52
litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Horníci
Položka č.: 280740Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 16:30
lept, 13,2 x 9,6 cm, PD značeno v desce CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
CB 70
Položka č.: 280728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 16:26
linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Letní den
Položka č.: 280686Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 15:54
suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradlena
Položka č.: 280667Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 15:38
litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradleny
Položka č.: 278892Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 15:10
dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
R. Woodman
Bossuet
Položka č.: 242939Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 18:01
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
R. Woodman
Cardinal Richelieu
Položka č.: 267250Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 18:00
mědirytina, 12,6 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman, mírně zažloutlý papír, LN při okraji papíru hnědá skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Na stadióně
Položka č.: 218492Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:56
rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Radič - Osada Žďár
Položka č.: 219350Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:55
rudka, papír, 33 x 43 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
E. Scriven
Frederick II.
Položka č.: 242940Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:50
mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Scriven from the original by Carlo Vanloo, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Arthur Jiři von Ramberg
(1819-1875)
Turandot
Položka č.: 246856Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:48
kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,2 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír z drobnými tečkami, na pravém okraji papíru tmavší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jaroslav Pouzar
(1952)
Tištěná fotografie s podpisem
Položka č.: 282554Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:47
tisk, 21 x 15 cm, podpis J. Pouzara, bývalý československý hokejový útočník, trojnásobný vítěz Stanley Cupu s týmem Edmonton Oilers, Foto Lev Stein, lehce opotřebeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Der Kapuziner / Kapucín
Položka č.: 246853Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:45
kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Arnold vom Melchtal
Položka č.: 246860Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:44
kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Ad. Neumann
Don Manuel
Položka č.: 262644Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:26
kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Rafaelle Morchen
(1758-1833)
Francis Petrarch
Položka č.: 246875Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:24
mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD Robt hart sct.; LD Raffaelle Morhen pinxt., mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
W. Holl
Giuseppe Garibaldi
Položka č.: 270420Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:08
mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
Položka č.: 280954Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 19:29
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
František Štěpán
(1912)
Stará kuchyň
Položka č.: 263708Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 19:18
litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Pasáček koní
Položka č.: 246261Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 19:14
litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Rybáři
Položka č.: 274415Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 19:07
litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu