Mirko Eliáš
(1899-1938)
Cesta v Orlických horách
Položka č.: 279061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:07
pastel, uhel, křída, papír, 1929, 12,3 x 9,8 cm, sign. na zadní straně Mirko Eliáš, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
A. Baráč
Pobřeží
Položka č.: 262819Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:02
akryl, plátno, 1985, 34,3 x 38,3 cm, sign. LD A. Barač 1985, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
U řeky
Položka č.: 278915Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:44
dřevoryt, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Alois Moravec
Rybáři
Položka č.: 278913Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:40
litografie, 1943, 21 x 33,5 cm, sign. PD AMoravec 43, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Povoz
Položka č.: 278912Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:38
litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Antonín Homolka
(1909-1964)
Loďky
Položka č.: 278910Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:34
litografie, 26 x 38,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 278905Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:24
lept, 1936, 31,7 x 25,2 cm, sign. PD Vl. Pukl 36, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Zima na náplavce
Položka č.: 278893Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:00
litografie, 1952, 31 x 38,7 cm, monogr. PD V.S, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Valdštejnská ulice pod sněhem
Položka č.: 278891Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:56
litografie, 31,2 x 21,2 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čtyři roky…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Na náplavce
Položka č.: 278888Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:50
lept, 23,2 x 30,2 cm, monoghr. PD JM, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ledečko na Sázavě
Položka č.: 278883Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:40
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pohled na Hradčany
Položka č.: 278882Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:38
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Lokomotiva 222.0
Položka č.: 278881Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:36
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vila Šárka na Stražisku
Položka č.: 278879Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:32
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Emauzy
Položka č.: 278878Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Prašná brána
Položka č.: 278876Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:29
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Stanování u řeky
Položka č.: 278874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:22
Aktuální cena: 805 CZK (34 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Prostějovská radnice
Položka č.: 278873Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:20
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Petr Ptáček
The chemists
Položka č.: 278872Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:18
litografie, 2004, 8,2 x 10,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Petr Melan
Hudební motiv
Položka č.: 278850Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:34
lept, mezzotinta, 19,7 x 13,7 cm, sign. DU P. Melan, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Josef Kábrt
(1920-1989)
Dvě ženy
Položka č.: 278847Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:28
litografie, 23,7 x 17,2 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karol Ondreička
(1944-2003)
In memoriam Albín Brunovský
Položka č.: 278839Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:12
lept, 1998, 12,8 x 8,8 cm, sign. PD K. Ondreička 98, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
Jaroslav Škarohlíd
(1925-2012)
Žena - krajina
Položka č.: 278832Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:58
suchá jehla, 1970, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD Škarohlíd 70, č. 6/22, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Svolinský
Dívka v běhu
Položka č.: 278827Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:48
litografie, 1943, 21 x 14,2 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Tomáš Hřivnáč
V obrazárně
Položka č.: 278824Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:42
suchá jehla, 2008, 10,2 x 7,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Tomáš Hřivnáč
Pištec
Položka č.: 278823Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:40
suchá jehla, 2009, 12 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 09, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Renata Šimlíková
Andromede
Položka č.: 278821Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:36
lept, 1991, 10 x 7 cm, sign. PD R. Šimlíková, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Václav Sivko
(1923-1974)
Červené slunce
Položka č.: 278811Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:16
litografie, 1970, 23,9 x 16,2 cm, sign. PD V. Sivko 70, č. 70/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Dívka s růží
Položka č.: 278810Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:14
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Emil Kotrba
(1912-1983)
Kůň
Položka č.: 278809Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)