• Roman Karpaš

    (1951)

    Mosty

    No.: 346

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    No.: 345

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    No.: 344

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kryštof Trubáček

    (1958-2000)

    Guslun

    No.: 343

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    No.: 342

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Bezúrová

    (1958)

    Očami vplávalo do mňa detstvo

    No.: 341

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Radana Jařabáčová

    (1957)

    Kouzelník

    No.: 340

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s listy

    No.: 339

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Václav Chochola

    No.: 338

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 7,3 cm, pozdější otisk z původní desky, která byla zmenšená o text, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Scarlet Nikolská

    (1949)

    Rybář

    No.: 337

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    No.: 336

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johannes Kip

    (1653-1722)

    Pohled na Muscat

    No.: 335

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    rytina, 1676, 19,2 x 28,6 cm, sběratelské razítko, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Albrecht Dürer

    (1471-1528)

    Útěk do Egypta

    No.: 334

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 29,7 x 20,9 cm, otisk z 19. století, vodoznak HELIOS, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    No.: 333

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jacek K. Zielinsky

    (1943)

    Torzo

    No.: 332

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    No.: 331

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Tichý

    (1962)

    Prolínání

    No.: 330

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, sololit, 1996, 90 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 96, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Matěj Motyčka

    (1960)

    Kabaret

    No.: 329

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ramon Moscardó

    (1953)

    Na Karlově mostě

    No.: 328

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Gift to Beatles

    No.: 327

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    No.: 326

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Vlny lidskosti

    No.: 325

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Mord

    No.: 324

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Jiran

    (1975)

    Dívka v klobouku

    No.: 323

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Jiran

    (1975)

    Léto u vody

    No.: 322

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice I

    No.: 1

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice III

    No.: 3

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice II

    No.: 2

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Amorpha, dvoubarevná fuga

    No.: 116

    Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevný lept, 1913, 14,5 x 22 cm, sign. LD Kupka, rám, nabízené dílo pochází ze stejného roku, kdy Kupka vystavil na Podzimním salonu v Paříži abstraktní díla Amorfa, Dvoubarevná fuga a Amorfa, Teplá chromatika. Série těchto maleb a paralelních studií jsou výsledkem Kupkova dlouhodobého směřování od…

    Current price: 55.000 CZK (2.292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Massimo Salvadori

    (1960)

    L55L7

    No.: 115

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.