Jan Saudek
Dark and Proud
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:40
serigrafie, 2024, 71 x 47 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jan Saudek
Tender and Light
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:39
serigrafie, 2024, 71 x 44 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
The Grief and Longing
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:38
serigrafie, 2024, 68 x 51 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
Magically
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:37
serigrafie, 2024, 74 x 45 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
And Innocent.
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:36
serigrafie , 2023, 55 x 49,5 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/L, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
World of Adults
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:35
serigrafie , 2024, 69,7 x 46 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/L, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
Not Forget Your Motherland
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:34
serigrafie , 2024, 53 x 67 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/L, papír: 60 x 80, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
Money, Glory and Power
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:33
serigrafie , 2024, 48 x 59,2 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 60 x 80, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
Sky for the 1st time
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:32
serigrafie , 2024, 65,2 x 47 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
Woman for Ever
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:31
serigrafie , 2024, 66 x 46 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
Strong Proud and Clean
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:30
serigrafie , 2023, 69 x 47 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/L, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze
.
Sbírka modelů aut 88 kusů
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2024 17:30
kov, plast, 7 až 12 cm, Jedná se o modely aut, které se vyráběly v bývalém Východním bloku
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Jelizaveta Ginčanskaja
(1988)
Stříbrný les
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 12:46
olej, akryl, plátno, 2022, 60 x 80 cm, sign. na zadní straně Elizaveta Hinchanska, klínový rám, Práce původem ukrajinské malířky a designérky žijící v Praze. Studovala na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodn…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Jitka Hilská
V zahradě
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 11:43
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:43
olej, dřevo, 1945, 18 x 35,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
... I učinil hvězdy...
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:22
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Karel Šlais
Lokomotiva 310.433 v Kostelci nad Labem
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:58
bromostříbrná fotografie, 1988, 12,7 x 17,5 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šlais
Lokomotiva 50.348 v Arnsdorfu
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:54
bromostříbrná fotografie, 1987, 17,1 x 12,5 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šlais
Lokomotiva BR 220 v Cerhenicích
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:45
bromostříbrná fotografie, 1988, 12,4 x 17,6 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šlais
Lokomotiva 423.008 v Jestřebí
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:13
bromostříbrná fotografie, 1981, 8,2 x 17,7 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokomo…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šlais
Lokomotiva 434.2327
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:11
bromostříbrná fotografie, 1978, 12,8 x 17,4 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:56
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Americký automobil
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:46
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Jiří Slíva
Grappamobil
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:36
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Slíva
Kobylkabriolet
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:35
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Jiří Slíva
Kafkabriolet
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:32
litografie, 2020, 24 x 43 cm, sign. LD Jiří Slíva, A. T. VII/XXX, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Pouštění draka
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:07
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:03
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
MICL
(1969)
Stará Praha
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:02
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu