auction history
LIST OF AUTHORS

  • Jiří Židlický

    (1895 -1950 )

    Jelínek

    No.: 932

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 19:14

    pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice II.

    No.: 908

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:50

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Vincent Venera

    (1958)

    Abstraktní kompozice

    No.: 906

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:48

    kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Hora Golgota

    No.: 894

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:36

    olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jiří Matouš Trnka

    Tenisky

    No.: 879

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:21

    litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jiří Matouš Trnka

    Speciál

    No.: 878

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:20

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jiří Matouš Trnka

    (1946)

    Hledání klíče

    No.: 877

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:19

    litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Dívka v kroji

    No.: 855

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:57

    kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Podběl

    No.: 806

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:08

    akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Jazz /Miles Davis/

    No.: 789

    Auction price: 5.300 CZK (221 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:51

    litografie, 2019, 42,7 x 32,6 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 38/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.300 CZK (221 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Tour de Beaujolais

    No.: 788

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:50

    litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 65/70, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Pohled na Vítkov

    No.: 787

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:49

    litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky, V. Nechleba and O. Nejedly, member of The Umelecka beseda, SCVU

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    No.: 756

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:18

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Appassionata

    No.: 750

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:12

    linoryt, 1980, 33,6 x 24 cm, sign. DU Igor Rumanský, č. 46/200

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Don Quijote

    No.: 742

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:04

    suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Autoportrét II., s kočkou

    No.: 741

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:03

    suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Lavička

    No.: 733

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:55

    litografie, 38,5 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 46/48, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Ladislav Rada

    (1929)

    Jan Werich

    No.: 728

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:50

    suchá jehla na ručním papíře, 1988, 27 x 25 cm, sign. PD Ladislav Rada 88, č. 19/25, Publikováno v katalogu Františka Špergra Ladislav Rada - Portréty osobností. Katalog byl vydán u příležitosti výstavy pořádané k 80. narozeninám známého karikaturisty a pedagoga Ladislava Rady. Výstava se konala ve …

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Chlapec na koni

    No.: 714

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:36

    lept, 15 x 20,5 cm, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Portrét dámy

    No.: 679

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:01

    olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    No.: 673

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:55

    lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Utonutí do všech čtyř světových stran

    No.: 654

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:36

    lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Lauda, member of The Umelecka beseda

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    No.: 632

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:14

    suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    No.: 631

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:13

    3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Ferdinand Michl

    (1877-1951)

    Františkovy Lázně

    No.: 630

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:12

    lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Ze starých řeckých bájí

    No.: 627

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:09

    dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Praha, Hradčany

    No.: 586

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:28

    litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek

    No.: 583

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:25

    dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studied architecture and old masters techniques by František Alt in Vienna, figurative drawing, anatomy and perspective by F. P. Michetti in Italy, later disciple of Max Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Karel Kotrba

    (1893-1939)

    Bez názvu

    No.: 579

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:21

    tuš, 1937, 25 x 19,5 cm, sign. LD Kotrba 37, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Noční let

    No.: 578

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 13:20

    linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Kucera, V. Navratil, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.