auction history
LIST OF AUTHORS

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Anna Macková

    No.: 89

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 15:28

    dřevoryt, 1952, 25 x 19,5 cm, rám, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Ženský akt

    No.: 83

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 15:22

    lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    O člověku..

    No.: 71

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 15:10

    dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Dívka

    No.: 70

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 15:09

    dřevoryt, 1974, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 74, č. 54/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    (1949)

    Hlavy

    No.: 49

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:48

    litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Vila

    No.: 41

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:40

    suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Objetí

    No.: 40

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:39

    suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil dívky se zvířaty

    No.: 33

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:32

    litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst

    (1896-1973)

    Hudební zátiší

    No.: 30

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:29

    lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Antonín Hervert

    (1880-?)

    Pražská můza

    No.: 28

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:27

    lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jaroslav Dajč

    (1943)

    Mojžíš

    No.: 19

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:18

    lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno, member of The Association of Fine Artists from Vy…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Exlibris Apollón

    No.: 8

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:07

    litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Alena Antonová

    (1930)

    Kytice

    No.: 7

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:06

    lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Karel Mevald

    (1932-2022)

    Naši reprezentanti na letošním Závodu míru

    No.: 97

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:36

    bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Neznámý autor

    Start americké kosmické lodi Gemini odložen

    No.: 95

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:34

    bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Neznámý autor

    V rámci tažení za čistotu v New Yorku

    No.: 93

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:32

    bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jiří Kruliš

    (1942)

    Na rybníky s trhavinou

    No.: 85

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:24

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Neznámý autor

    Ohromný sklad nábojů z druhé světové války

    No.: 82

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:21

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Samohybná jaderná elektrárna TES-3

    No.: 79

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:18

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Charlie Chaplin

    No.: 74

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:13

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Neznámý autor

    Co se v mládí naučíš…

    No.: 67

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:06

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Kosmický sňatek

    No.: 51

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:50

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jovan Dezort

    (1934)

    První vystoupení známého černošského trumpetisty

    No.: 48

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:47

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,9 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Neznámý autor

    Originální robot

    No.: 23

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:22

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    V trstěnické experimentální škole

    No.: 19

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:18

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!

    No.: 13

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:12

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Óda na marnost

    No.: 51

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 20:20

    tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    V láhvi

    No.: 50

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 20:19

    dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    …NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS

    No.: 16

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:45

    dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Hostina

    No.: 11

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:40

    dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.