-
Jan Mácha
(1926-1984)
Pražské věže
Položka č.: 279520Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:30
litografie, 1981, 18 x 10 cm, sign. PD Mácha 81, č. 30/175, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Rotunda
Položka č.: 279485Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:18
litografie, 1976, 14,5 x 12,8 cm, sign. LD P. Lisý - 76, 50/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Pvel Lisý
(1912-1990)
Strom 2
Položka č.: 279612Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:16
litografie, 18,5 x 12,3 cm, sign. PD P. Lisý , č. 98/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Květiny a motýl
Položka č.: 279613Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:15
litografie, 1973, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD P. Lisý - 73, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Hrozny
Položka č.: 279615Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:13
litografie, 1976, 12,9 x 12,9 cm, sign. PD P. Lisý - 76, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Eva Adamcová
(1950)
Vánoční hvězda
Položka č.: 279529Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:00
lept, ruční papír, 1978, 12 x 10 cm, sign. PD Eva Adamcová 78, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Jindra Husáriková
(1931-2016)
Královna
Položka č.: 279234Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:31
tempera, karton, 24 x 14 cm, sign. PD J. Husáriková, rám, Jindra Husáriková, rozená Pelcová (14. dubna 1931 Trmice – 16. dubna 2016 Praha) byla česká malířka a grafička. Poté, co absolvovala Státní odbornou školu keramickou v Teplicích, vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze u profeso…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
-
Antonín Kroča
(1947)
Potok
Položka č.: 279232Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:29
olej, sololit, 2002, 59 x 89 cm, sign. LD 13.11.02 Kroča, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jitka Hilská
(1953)
Skryté světlo
Položka č.: 279109Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:25
akvarel, papír, 2014, 41,5 x 29,5 cm, sign. DU J. Hilská 2014, nalepeno na tvrdém papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Ptáček
Položka č.: 279093Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:08
litografie, 1992, 18,1 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, č. 24/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Milan Kohout
(1955)
Exlibris Vladimír Hrubý
Položka č.: 279415Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:32
litografie, 12,9 x 9 cm, sign. PD Milan Kohout, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Exmusicis familiae Peterka
Položka č.: 279414Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:30
lept, 1943, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris MUDr. Marie Klímková
Položka č.: 279404Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:10
litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Exlibris
Položka č.: 279401Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:04
suchá jehla, 1970, 9 x 13,9 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Ostrovní, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jan Slavíček
(1900-1970)
Krajina
Položka č.: 277309Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 17:26
tuš, papír, 28,5 x 41,5 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Lev Šimák
(1896-1989)
Toaleta
Položka č.: 279347Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:22
tuš, papír, 1930, 31,5 x 22,5 cm, sign. PD Lev 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Emil Fejk
(1896-?)
Chalupy
Položka č.: 274316Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:18
olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Kovařík, Mráček
Interkosmos
Položka č.: 267245Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:06
ocelorytina, 11 x 17 cm, rám, 1. výročí společného letu, podpis Vl. Remek a A. Gubarev, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Krajina
Položka č.: 251689Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:46
tužka, papír, 7,4 x 12,2 cm, sign. PD V upomínku Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
A. Čulkov
Pohádka
Položka č.: 189403Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:08
fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Exlibris
Položka č.: 278921Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:56
17x reprodukce, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Exlibris
Položka č.: 278920Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:54
18x litografie, různé velikosti cm, vše sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Exlibris
Položka č.: 278919Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:52
15x dřevoryt, různé velikosti cm, 14x sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Exlibris
Položka č.: 278917Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:48
12x mědirytina, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Rožďálovice
Položka č.: 278900Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:24
měkký kryt, 1954, 20,5 x 33,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší
Položka č.: 278885Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:00
litografie, 18,2 x 13,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Novoměstská radnice
Položka č.: 278884Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:58
litografie, 24,7 x 14,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Karel Vik
(1883-1964)
Socha Piety na Hradčanském náměstí
Položka č.: 278867Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:42
dřevoryt, 1918, 9,7 x 7,1 cm, LD značeno ve štočku VK - 18, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Karel Vik
(1883-1964)
Frýdštejn
Položka č.: 278866Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:40
dřevoryt, 1936, 8,3 x 10,3 cm, LD značeno ve štočku VK 36, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Hradčany
Položka č.: 278853Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:14
ocelorytina, 11 x 13,7 cm, sign. PD v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu