-
Alena Šlapáková
(1941)
Padající listí
Položka č.: 842Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:44
litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929-2013)
Cestování vesmírem
Položka č.: 841Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:43
lept, suchá jehla, 38,5 x 55 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/10
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Škopek
(1933-2018)
Ženský akt
Položka č.: 840Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:42
olej, lepenka, 38 x 24,5 cm, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Škopek
(1933-2018)
Stojící dívčí akt
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:41
olej, lepenka, 29 x 12,8 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Šindelová
(1970)
Bez názvu
Položka č.: 838Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:40
litografie, linoryt, 1995, sign. PD Jana Šindelová 95, č. 1/4, při okrajích mírně pkrčený, zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:39
kombinovaná technika, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Šimůnek 1941, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Kroměřížské náměstí
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:38
lept, 1925, 31 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Paříž
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:37
akvatinta, 32 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce DU, papírová pasparta kolem grafiky mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Notre Dame
Položka č.: 834Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:36
akvatinta, lept, 1911, 25 x 27 cm, sign. PD F. T. Šimon, č. 1/250, značeno v desce DU FTŠ 1911, zažloutlý papír, na okrají nažloutlé skvrnky, levý roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Pohled na kostel a domy v Železnicích
Položka č.: 833Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:35
akvatinta, 15 x 21,1 cm, sign. PD P. Šimon, Ze série z Českého ráje, od jara do zimy, několik velmi nepatrných nažloutlých skvrnek na okrajích papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lev Šimák
(1896-1989)
Křivoklát
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:34
lept, 24,8 x 32,5 cm, sign. PD Lev Šimák, 43012, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Bez názvu
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:33
lept, suchá jehla, 1993, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Šerých 93, 45/200, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škol…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Pegas
Položka č.: 830Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:32
litografie, 18,3 x 13,5 cm, sign. PD JŠerých, rám, č. 25/200, na papíře drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady n…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Balet III
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:31
litografie, 60 x 45 cm, sign. PU M. M. Šechtlová, č. 16/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Balet II
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:30
litografie, 58,5 x 45 cm, sign. PU M. M. Šechtlová, č. 32/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Krycí heslo
Položka č.: 827Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:29
linoryt, akvarel, 1960, 29 x 20,5 cm, sign. PD J. Ščerbakov 60, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
To byla idyla
Položka č.: 826Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:28
dřevoryt, ruční papír, 1954, 24 x 20,5 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, text: Mister Darwin proč jste to przradil?, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Pozdrav II
Položka č.: 825Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:27
litografie, 2000, 14,5 x 21 cm, sign. PD Jiří Šalamoun, rám, č. 21/30
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Pozdrav I
Položka č.: 824Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:26
litografie, 2000, 13 x 16 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, rám, č. 3/30
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Šafranovičius
Vilnius
Položka č.: 823Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:25
akryl, plátno, 2009, 61 x 711 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Hudebník
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:24
litografie, 1974, 29,5 x 23 cm, sign. PD Naděžda Synecká 1974
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Rybky
Položka č.: 821Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:23
litografie, 1964, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD KSvolinský 1964, pasparta, č. 7/8, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Světlík
(1903-1970)
Matka s dcerou
Položka č.: 820Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:22
olej, karton, 30,5 x 27,5 cm, sign. LD Světlík Ed., rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Učitelském ústavu v Kroměříži, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, prof. J. Zrzavého na PedF UP v Olomouci, člen SVU Aleš
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Süsser
(1890-1956)
Smrt Puškina
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:21
litografie, 29 x 35,5 cm, sign. PD Süsser
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Schody
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:20
lept, akvatinta, 50 x 36 cm, sign. PD Suchdoláková, č. 15/50, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Želvy
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:19
lept, 37 x 56,5 cm, sign. PD Sukdoláková, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena - had
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:18
litografie, 19,3 x 18,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 160/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena s mušlí
Položka č.: 815Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:17
litografie, 14,5 x 15,3 cm, rám, č. 26/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Capriccio
Položka č.: 814Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:16
litografie, 17,3 x 12,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 148/160, pravý dolní okraj mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Felicitas Stubnerová
(1917-1978)
Soumarský most na Vltavě
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 17:15
olej, plátno, 1962, 43,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Stubnerová 62, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO