• Milena Pilná

    (1923)

    PF 1975

    Položka č.: 2322

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:16

    litografie, 1974, 10 x 36,5 cm, sign. PD M. Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Pilná

    (1923)

    Přání

    Položka č.: 2323

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:17

    suchá jehla, 1976, 11 x 26 cm, sign. PD M. Pilná 76, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Pilná

    (1923)

    Přání

    Položka č.: 2324

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:18

    linoryt, 10,5 x 30 cm, sign. PD Milena Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Déšť

    Položka č.: 2325

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:19

    litografie, 1993, 27,2 x 32,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 93, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Kostel svatého Rocha na Pohořelci (Hradčany)

    Položka č.: 2326

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:20

    litografie, 17 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Pražská ulička s prampouchy

    Položka č.: 2327

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:21

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Strahovský klášter

    Položka č.: 2328

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:22

    litografie, 35,5 x 24,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 68/200, papír srolovaný, mimo tisk pár drobných teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Rozkvetlá ulička

    Položka č.: 2329

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:23

    litografie, 48,7 x 37,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích lehce pomačkaný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dvorek

    Položka č.: 2330

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:24

    litografie, 38 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.150 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Korálový útes

    Položka č.: 2331

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:25

    litografie, 32,9 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Park v zimě

    Položka č.: 2332

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:26

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Kaliště

    Položka č.: 2333

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:27

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Rezler

    (1964)

    Cedil

    Položka č.: 2334

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:28

    lept, perforovaný tisk, 1990, 43 x 33 cm, sign. PD A. Rezler 90, a.t., nepatrně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Píseň o vločkách

    Položka č.: 2335

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:29

    litografie, 21 x 30 cm, sign. DU LRusek, sign. báseň Jar. Seiferta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Saska

    (1949)

    Usedlost

    Položka č.: 2336

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:30

    akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Na kameni

    Položka č.: 2337

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:31

    měkký kryt, 1955, 11,8 x 14,5 cm, sign. PD V. Sivko 1955, papírová pasparta, č. 17/22, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Br…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Ve městě

    Položka č.: 2338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:32

    litografie, 1968, 20,4 x 17,5 cm, sign. PD P. Souček 68, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Kompozice III

    Položka č.: 2339

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:33

    lept, kombinovaná technika, papír, 29 x 34,4 cm, sign PD B. Soukup, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Kompozice II

    Položka č.: 2340

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:34

    lept, kombinovaná technika, papír, 27,7 x 25,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leona Stařinská

    Secesní anatomie

    Položka č.: 2341

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:35

    linoryt, 1997, 36,5 x 59 cm, sign. PD Stařinská Leona 1997, č. 3/10, tištěno na ručním papíře, PD vodotisková značka, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Neklidná zátoka

    Položka č.: 2342

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:36

    litografie, 47,5 x 59 cm, LD značeno na kameni K. Svolinský, při okraji roztržený, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Selský žalm

    Položka č.: 2343

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:37

    6 x dřevoryt, 6 x cca 13,2 x 8,8 cm, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Strach

    Položka č.: 2344

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:38

    barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Snící

    Položka č.: 2345

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:39

    linoryt, 31,2 x 30 cm, sign. PD K. Šafář, č. 12/70, při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vratislav Ševčík?

    Křídla

    Položka č.: 2346

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:40

    litografie, 46 x 61,5 cm, sign. PD, č. 7/20, mimo tisk místy nepatrně zažloutlý papír, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vratislav Ševčík?

    Jak se máš

    Položka č.: 2347

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:41

    litografie, 56,8 x 41 cm, sign. PD, č. 7/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 2348

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:42

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Rovnováha přírody

    Položka č.: 2349

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:43

    akvatinta, mezzotinta, lept, 1980, 56,8 x 42 cm, sign. PD Eva Šlachtová 1980, č. 7/100, místy ohmataný papír, pravý horní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Šlapáková

    (1941)

    Padající listí

    Položka č.: 2350

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:44

    litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlechtová

    (1974)

    Paměť věků

    Položka č.: 2351

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:45

    lept, akvatinta, mezzotinta, 1988, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1988, č. 3/50, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook