-
Milena Pilná
(1923)
PF 1975
Položka č.: 2322Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:16
litografie, 1974, 10 x 36,5 cm, sign. PD M. Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Pilná
(1923)
Přání
Položka č.: 2323Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:17
suchá jehla, 1976, 11 x 26 cm, sign. PD M. Pilná 76, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Pilná
(1923)
Přání
Položka č.: 2324Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:18
linoryt, 10,5 x 30 cm, sign. PD Milena Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Déšť
Položka č.: 2325Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:19
litografie, 1993, 27,2 x 32,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 93, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Kostel svatého Rocha na Pohořelci (Hradčany)
Položka č.: 2326Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:20
litografie, 17 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Pražská ulička s prampouchy
Položka č.: 2327Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:21
litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Strahovský klášter
Položka č.: 2328Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:22
litografie, 35,5 x 24,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 68/200, papír srolovaný, mimo tisk pár drobných teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Rozkvetlá ulička
Položka č.: 2329Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:23
litografie, 48,7 x 37,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích lehce pomačkaný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Dvorek
Položka č.: 2330Vyvolávací cena: 1.150 CZK (48 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:24
litografie, 38 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.150 CZK (48 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Korálový útes
Položka č.: 2331Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:25
litografie, 32,9 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Park v zimě
Položka č.: 2332Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:26
litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Kaliště
Položka č.: 2333Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:27
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Rezler
(1964)
Cedil
Položka č.: 2334Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:28
lept, perforovaný tisk, 1990, 43 x 33 cm, sign. PD A. Rezler 90, a.t., nepatrně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rusek
(1927-2012)
Píseň o vločkách
Položka č.: 2335Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:29
litografie, 21 x 30 cm, sign. DU LRusek, sign. báseň Jar. Seiferta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Saska
(1949)
Usedlost
Položka č.: 2336Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:30
akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Na kameni
Položka č.: 2337Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:31
měkký kryt, 1955, 11,8 x 14,5 cm, sign. PD V. Sivko 1955, papírová pasparta, č. 17/22, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Br…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Souček
(1915-1982)
Ve městě
Položka č.: 2338Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:32
litografie, 1968, 20,4 x 17,5 cm, sign. PD P. Souček 68, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice III
Položka č.: 2339Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:33
lept, kombinovaná technika, papír, 29 x 34,4 cm, sign PD B. Soukup, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice II
Položka č.: 2340Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:34
lept, kombinovaná technika, papír, 27,7 x 25,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leona Stařinská
Secesní anatomie
Položka č.: 2341Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:35
linoryt, 1997, 36,5 x 59 cm, sign. PD Stařinská Leona 1997, č. 3/10, tištěno na ručním papíře, PD vodotisková značka, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Neklidná zátoka
Položka č.: 2342Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:36
litografie, 47,5 x 59 cm, LD značeno na kameni K. Svolinský, při okraji roztržený, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Selský žalm
Položka č.: 2343Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:37
6 x dřevoryt, 6 x cca 13,2 x 8,8 cm, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Strach
Položka č.: 2344Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:38
barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Snící
Položka č.: 2345Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:39
linoryt, 31,2 x 30 cm, sign. PD K. Šafář, č. 12/70, při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Ševčík?
Křídla
Položka č.: 2346Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:40
litografie, 46 x 61,5 cm, sign. PD, č. 7/20, mimo tisk místy nepatrně zažloutlý papír, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Ševčík?
Jak se máš
Položka č.: 2347Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:41
litografie, 56,8 x 41 cm, sign. PD, č. 7/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindelářová
Země mého srdce 01
Položka č.: 2348Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:42
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929-2014)
Rovnováha přírody
Položka č.: 2349Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:43
akvatinta, mezzotinta, lept, 1980, 56,8 x 42 cm, sign. PD Eva Šlachtová 1980, č. 7/100, místy ohmataný papír, pravý horní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Šlapáková
(1941)
Padající listí
Položka č.: 2350Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:44
litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlechtová
(1974)
Paměť věků
Položka č.: 2351Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:45
lept, akvatinta, mezzotinta, 1988, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1988, č. 3/50, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO