-
Boris Soukup
(1932-1984)
Před zrcadlem
Položka č.: 793Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:55
suchá jehla, 34,8 x 25,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/5, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
V centru města
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:56
suchá jehla, 1973, 37,7 x 25,7 cm, sign. PD V. Soukup 73, č. 6/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:57
aktivní grafika, 34,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 4/10, při okrajích papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Soukupová
(1958)
Motýli
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:58
lept, akvatinka, 1984, 31,5 x 38 cm, sign. PD Pavla Soukupová 84, č. 3/20, Pavla Soukupová je česká malířka, grafička, ilustrátorka a šperkařka. Studovala na Střední odborné škole výtvarné a později na Akademii výtvarných umění v Praze. Její tvorba byla prezentována na mnoha samostatných i kolektivn…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Soukupvá
(1958)
Divadlo
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:59
měkký kryt, 1981, 30 x 34 cm, sign. PD Pavla Soukupová 81, č. 17/20, ohmataný papír, lehce pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Soušek
(1899-1982)
Polomy
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:00
olej, plátno, 74 x 96,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nauer Spíndola
(1960)
Hledání na třech úrovních / Search on Three Levels
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:01
dřevořez, 1998, d. 35,5 cm, sign. PD Nauer Spíndola 98, č. 1/30, v horní části mimo tisk šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pocta Arcimboldovi
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:02
litografie, 35,5 x 28,5 cm, u pravého okraje papír místy lehce ušpiněný, u horního okraje papír místy lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Siesta
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:03
akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Přístav v Benátkách
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:04
lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Malajka
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:05
litografie, 39,5 x 30,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, č. 184/200, monogr. LD, DU vodotisková značka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled na sv. Vít a Daliborku
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:06
lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Trosky
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:07
lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Podběl
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:08
akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Františka, Assisi
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:09
lept, akvatinta, 27,5 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti-Zamponi, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Německá ambasáda
Položka č.: 808Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:10
lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír zašlý, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Maltézské náměstí
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:11
lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Mikuláše v Praze
Položka č.: 810Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:12
akvatinta, 37 x 32 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Benátky
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:13
akvatinta, 29,5 x 35 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, restaurováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Strnad
Z pouti
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:14
lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Felicitas Stubnerová
(1917-1978)
Soumarský most na Vltavě
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:15
olej, plátno, 1962, 43,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Stubnerová 62, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Capriccio
Položka č.: 814Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:16
litografie, 17,3 x 12,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 148/160, pravý dolní okraj mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena s mušlí
Položka č.: 815Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:17
litografie, 14,5 x 15,3 cm, rám, č. 26/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena - had
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:18
litografie, 19,3 x 18,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 160/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Želvy
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:19
lept, 37 x 56,5 cm, sign. PD Sukdoláková, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Schody
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:20
lept, akvatinta, 50 x 36 cm, sign. PD Suchdoláková, č. 15/50, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Süsser
(1890-1956)
Smrt Puškina
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:21
litografie, 29 x 35,5 cm, sign. PD Süsser
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Světlík
(1903-1970)
Matka s dcerou
Položka č.: 820Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:22
olej, karton, 30,5 x 27,5 cm, sign. LD Světlík Ed., rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Učitelském ústavu v Kroměříži, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, prof. J. Zrzavého na PedF UP v Olomouci, člen SVU Aleš
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Rybky
Položka č.: 821Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:23
litografie, 1964, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD KSvolinský 1964, pasparta, č. 7/8, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Hudebník
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:24
litografie, 1974, 29,5 x 23 cm, sign. PD Naděžda Synecká 1974
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO