-
Neznámý autor
Testament de Louis XVI
Položka č.: 1147Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:51
rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Buster Keaton (Frigo)
Položka č.: 1139Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:46
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ljuba Hermanová
Položka č.: 1141Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:45
tuš, papír, 29 x 21 cm, mongr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Záhorský
Položka č.: 1136Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:43
tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Petra Janů
Položka č.: 1133Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:37
tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ida Rapaičová
Položka č.: 1132Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:36
tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Luděk Kopřiva
Položka č.: 1130Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:34
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Viktor Kubal
Položka č.: 1129Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:33
tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Balónky
Položka č.: 1097Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:01
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
Položka č.: 1088Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zmizíme
Položka č.: 1078Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:42
tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Nuda pláž
Položka č.: 1077Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:41
tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Tomáš Garrigue Masaryk
(1850-1937)
Sebevražda hromadným jevem společenským
Položka č.: 980Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:04
kniha, podpis T. G. Masaryka v titulu s vročením 1929, vydal Čin, Praha 1926, pův. celopl. vazba, 284s., velmi dobrý stav, listy mírně zažloutlé, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Charles D´Orléans: Rondeaux
Položka č.: 978Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:02
bibliofilie, sign. barev. dřevoryt ve frontispisu a viněta v titulu V. Mašek, úprava K. Dyrynk, výbor z lyrické tvorby Karla Orléánského (1394-1465) příslušníka franc. královské dynastie, přel. Zd. Kalista, 2. sv. ed. Trimalchion, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, brož s ochranným pouzdrem, ex. 28/100, P…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
František Michl
(1901-1977)
J.S. Machar: Dvacet pohlednic z Kysiblu
Položka č.: 961Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:45
bibliofilie, podpis v patitulu J.S. Machar, sign. kolorovaný frontispis, věnování a graf. úprava Fr. Michl, přednostní kolorovaný výtisk, tisk Jan Kobes, 2. sv. edice Páteční sloupky, vydal V. J. Krýsa, Plzeň 1931, Ex 17/30, 26 s., brož., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Otakar Štorch-Marien
Chvála nakladatelského povolání
Položka č.: 958Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:42
kniha, podpis na patitulu Ot. Štorch Marien, ve frontispise reprodukce portrétu od J. Zrzavého, úprava Fr. Muzika, vydal jako soukromý tisk Ot. Štorch Marien, Praha 1929, Ex. 144/400, 13 s., brož., holandský papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Leopold Parma
(1891-1968)
P. Bezruč: Město pod Radhoštěm
Položka č.: 952Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:36
bibliofilie, sign. dřevoryt L. Parmy ve frontispisu, podpis P. Bezruče na titulu, tisk Kryl a Scotti, vydal Propagačního odboru Krajinské výstavy moravskoslezského Pobezkydí, Frenštát p. Radhoštěm 1934, nestr., brož, ex. 214/250, ruční papír van Gelder, dobrý stav vnitřku, obálka skvrnitá, poškozená…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Das Lied eines Wahnsinnig Gewordenen Soldaten
Položka č.: 928Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:12
kniha, Píseň vojína šílence, podpis autora, předmluva Karl Eduard, tisk K. Dyrynk, 1935, 200 výtisků, 44 s., brož., výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Jan Kristofori
(1931-2004)
Jan Kristofori
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:02
katalog, podpis výtvarníka, autor textu Miroslav Klivar, typografie Václav Rytina, vydalo nakladatelství Victoria Publishing, a.s, Praha 1995, 155 s., brož, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Různí autoři
Ústřety č. 2
Položka č.: 890Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:34
sešit, bulletin, příloha stud. časopisu Situace, vyd. SSM FF UK, květen 1989, náklad 150ks, red. Marek Vajchr ad., obs. mj. rozhovor s Karlem Šiktancem, 27s., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Různí autoři
Kavárna A.F.F.A.
Položka č.: 889Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:33
4x sešit, neoficiální periodikum studentů AMU, kteří poté sehráli významnou roli v listopadu 1989, konvolut 4 čísel a 1 přílohy, roč. I. č. 1 - leden 1987, šéfredaktor: Martin Mejstřík, neprodejné, náklad 800ks, bez titulního listu, + příloha Noční bar č.1/1987, roč. I. č. 5 - 30.5.1988, roč. II. č.…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Milan Grygar
(1926)
Sešity pro mladou literaturu 1-33
Položka č.: 886Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:30
časopis, kompletní soubor všech čísel od r. 1966 do č. 33 (1969, zákaz vydávání tutlu), zcela zásadní periodikum pro vzepětí a nepoddajnost české literatury v závěru 60. let, zároveň i generační platforma osobností typu P. Kabeš, J. Gruša, P. Šrut, M. Topinka, J. Vodňanský, I. Wernisch aj., typograf…
Aktuální cena: 3.433 CZK (144 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Různí autoři
Květy, Signál a Svět v obrazech (Zvlášní vydání, srpen 1968)
Položka č.: 882Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:26
časopisy, obs. vynikající reportážní fotografie v mimořádných vydáních týdeníků Květy (2x zvlášní vydání), Signál (3x - 23.8. + 3. legální v ilegalitě nedat. + č. 6 ze 7. září 1968) a Svět v obrazech (21. a 24. srpna), zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Různí autoři
První člověk na Měsíci! (konvolut)
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:15
noviny, obs.: Práce, 21.7.1969 První pozemšťané na Měsíci; Večerní Praha 21.7.1969 Měsíc vydává tajemství; časopis Stern (něm.), č. 33, 17.8.1969; časopis Epoca (it.), č. 985, 10.8.1969; + volně přiložený dvojlist 8 dní v červenci, let kosmické lodi Apollo 11, s fotografiemi z NASA v USA (pravděpodo…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Josef Řeřicha
(1872-1959)
Dřevěné kostelíky v Karpatech
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 43 x 33 cm, 6x dřevoryt J. Řeřicha, vyd. Československá jednota, Praha, 1931, předmluva Františka Žákovce, věnování autora na titl. straně, volné listy v pap. deskách, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zicha
(1916-1977)
Kutná Hora
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
8x dřevoryt, 42,5 x 29,5 cm, 8x dřevoryt J. Zicha, dřevoryt na titl. straně ručně kolorován, dřevoryty pochazázejí z let 1939-1942, volné listy v pap. deskách, desky lehce opotřebeny, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jaroslav Bednář: Proud světla
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka V. Mašek, vydal Evžen K. Rosendorf, Praha 1926, 37 s., nerozřezáno, brož, rozlepená vazba, obálka lehce zažloutlá a zašpiněná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Proklamace Čechoslovákům v Americe
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
lístek s obálkou, Proclamation to the Czechoslovak People in America, text anglicky, česká verze textu známa s výzd. V. Preissiga, Chicago, 11.2.1918, ob. trochu potrhaná, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Soubor grafický listů věnovaných J. Wolkrovi
Položka č.: 444Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, M. Boroš, J. Bouda, A. Grmelová, M. Houra, M. Kavan, V. Komárek, A. Odehnal, J. Pileček, I. Stanislavová. Vše signováno. Vydal Klub přátel výtvarného umění v Porstějove v roce 2000, v počtu 180 výtisků. Tento má číslo 33.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO