Zdeněk Raiser
Až mě andělé zavolají k sobě
Položka č.: 282041Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:48
akryl, plátno, 2023, 69,8 x 50 cm, sign. PD Raiser 23, klínový rám, Zdeněk Raiser se narodil v Praze v roce 1935. Původně pracoval jako kameraman a svůj volný čas věnoval výtvarnému umění. Svým uměleckým projevem a přístupem k tvorbě se řadí do skupiny naivních umělců. Od počátku své kariéry se věno…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
David Kolovratník
(1978)
Konjunkce
Položka č.: 282042Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:49
akryl, olej, plátno, 2022, 160 x 180 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a o…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
Filip Švehla
(1991)
Interruption III
Položka č.: 282043Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:50
akryl, olej, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. Podobně…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK