Alena Laufrová
Imaginární portrét Karla Hynka Máchy
Položka č.: 244788Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:34
lept, suchá jehla, 1979, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 79, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Alena Laufrová
Mládí
Položka č.: 215739Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:35
lept, suchá jehla, 1980, 25 x 16,2 cm, sign. PD A. Laufrová 1980, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Alena Laufrová
Hřebec Grošák
Položka č.: 215737Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:36
lept, suchá jehla, 1978, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 1978, 75/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Anna Laufrová
Fialové slunce
Položka č.: 211905Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:37
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michaela Lesařová-Roubíčková
Sweets
Položka č.: 282947Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:38
lept, 1981, 8,5 x 11,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová- Roubíčková, č. 43/60, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Lokvenc
Položka č.: 268336Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:39
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Kamila Matějíčková-Myšková
(1911-2001)
Staré bělidlo v Ratibořích
Položka č.: 274087Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:40
litografie, 38 x 29,5 cm, sign. PD Kamila Matějíčková- Myšková, rám, LD popsáno autorem, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan B. Melichar
(1908-1994)
U rybníka
Položka č.: 269990Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:41
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Meyer
(1895-1952)
Staroměstská mostecká věž
Položka č.: 282948Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:42
lept, 23 x 15,2 cm, monogr. PD JM, mimo tisk díra, přehlý a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Míčko
(1941-2010)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 282949Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:43
monotyp, 36 x 19 cm, sign. PD V. Míčko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Les
Položka č.: 282950Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:44
lept, akvantita, mezzotinta, 35,2 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Im weg
Položka č.: 269998Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:45
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 282951Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:46
lept, akvatita, 34,5 x 24,8 cm, sign. PD, č. 32/100, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rourovny NHKG
Položka č.: 257172Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:47
serigrafie, 1974, 27,5 x 31,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Foxteriér
Položka č.: 280226Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:48
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Karel Oberthor
Maminka manželky autora, na Sázavě
Položka č.: 268977Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:49
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Oberthor
Ukázky ilustrací ( Zapadlí vlastenci)
Položka č.: 268928Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:50
3x suchá jehla, 1954, 7,5 x 14,5/ 5 x 5/ 5 x 5 cm, sign. PD K. Oberthor 54, pasparta bez skla, tři suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zuzana Oberthorová - Popelková
Selské baroko
Položka č.: 247130Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:51
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ves/Strom/Strom
Položka č.: 274502Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:52
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Přáda
Automobilista
Položka č.: 282952Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:53
linoryt, 18,5 x 25 cm, sign. PD Přáda, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jana Reinerová
Rodinný večer přes sklo
Položka č.: 257868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:54
litografie, 13,5 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Reinerová
Světla domova
Položka č.: 257867Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:55
litografie, 15,7 x 13,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Ladislav Rektoris
(1929-2006)
V rákosí
Položka č.: 282835Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:56
serigrafie, 1982, 22,5 x 43,5 cm, sign. PD L. Rektoris, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Požár Staroměstské radnice
Položka č.: 282953Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:57
lept, akvatita, 1945, 37 x 33 cm, sign. PD V. Röhling, LD autorské razítko, zažlutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rusek
(1927-2012)
Sisyfos
Položka č.: 282065Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:58
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Soňa Schwarzová
Hráč
Položka č.: 242496Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:59
lept, akvatinta, 1985, 24,2 x 18,7 cm, sign. PD S. Schwarzová 85, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pavel Sivko
Strom
Položka č.: 201012Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:00
lept, 1984, 33 x 24 cm, sign. PD Pavel Sivko 84, 15/200, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Šárka Skálová
Strom
Položka č.: 282954Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:01
lept, 1982, 12,2 x 16,5 cm, sign. PD Šárka Skálová 82, zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Sodoma
(1921-2011)
Portrét
Položka č.: 258585Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:02
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
Položka č.: 277877Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:03
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu