-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Don Quijote
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:04
suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Autoportrét II., s kočkou
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:03
suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kostel ve Svatém Kříži
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:02
suchá jehla, 12,7 x 8,2 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, sklo je nepatrně poškrábané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Bodláky
Položka č.: 739Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:01
akryl, plátno, 2022, 80 x 60 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Krajina luže
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:00
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Úpatí Karlova mostu
Položka č.: 737Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:59
litografie, 43,3 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Haštalský kostel
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:58
litografie, 30,2 x 39,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Jakubský kostel v Praze
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:57
litografie, 43,1 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Brána
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:56
litografie, 6,3 x 9,4 cm, sign. PD Jana Reinerová , pasparta, č. 19/100, páska pasparty místy lehce odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Lavička
Položka č.: 733Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:55
litografie, 38,5 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 46/48, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Vzpomínka na Toronto
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:54
litografie, 44,6 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Rechziegel
(1898-1953)
Litomyšl
Položka č.: 731Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:53
olej, karton, 49 x 70 cm, sign. PD Rechziegel, rám, na zadní straně výstavní šítek a razítko Výtvarný odbor Malostranské Besedy a popis autora A. Rechziegel: Litomyšl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zapomenuté pivo
Položka č.: 730Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:52
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Rada
(1929-2011)
Tání (z cyklu Probuzená krajina)
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 65 x 70 cm, rám
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rada
(1929)
Jan Werich
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:50
suchá jehla na ručním papíře, 1988, 27 x 25 cm, sign. PD Ladislav Rada 88, č. 19/25, Publikováno v katalogu Františka Špergra Ladislav Rada - Portréty osobností. Katalog byl vydán u příležitosti výstavy pořádané k 80. narozeninám známého karikaturisty a pedagoga Ladislava Rady. Výstava se konala ve …
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Cesta ke kostelu
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:49
litografie, 26 x 38 cm, sign. PD Vlast. Rada, pasparta, č. 79/300, zažloutlý papír i pasparta; páska od pasparty zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Rada
Hlava ženy
Položka č.: 726Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:48
uhel, papír, 27,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Rada, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Dodge
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:47
litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 9/80, Du slepotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Samuel Prout
(1783-1852)
Dresden
Položka č.: 724Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:46
kolorovaná litografie, 1834, 40,5 x 27,5 cm, skvrnky na papírupravý horní růžek pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Predko
Levitation
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:45
litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti Poustevník a mírnost
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:44
dřevořez, 1990, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1990, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Arkanum tarot 6 a 17 - Láska a Hvězda
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:43
dřevořez, 1988, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustvá 1988, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Síla a Viselec
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:42
dřevořez, 1988, 28 x 24 cm, sign. PD Anna Poustová 88, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna
Položka č.: 719Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:41
dřevořez, 1990, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1990, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Kolo štěstí a smrt
Položka č.: 718Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:40
dřevořez, 1988, 28 x 24 cm, sign. PD Anna Poustová 88, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:39
litografie, 1960, 21,4 x 38,5 cm, sign. PD V. Polášek 60, č 75/110, zatelkina, patrnější mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Podany
Mladý muž v parku
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:38
kombinovaná technika, papír, 1926, 20,9 x 26,7 cm, sign. PD A. Podany 26, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zvonimir Pliskovać
(1952)
Bez názvu / Untitled
Položka č.: 715Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:37
síťotisk, 1998, 67,5 x 95 cm, sign. PD Z. Pliskovać, č. 2/20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Pitter
(1881-1925)
Chlapec na koni
Položka č.: 714Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:36
lept, 15 x 20,5 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hrad na kopci
Položka č.: 713Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 15:35
akvarel, tuš, papír, 44,5 x 59 cm, sign. PD, na zadní straně autorské razítko, zvlněný a ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO