• Jan Hnízdil

    PF 1987

    Položka č.: 2248

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:02

    litografie, 1986, 21 x 21 cm, sign. PD Hnízdil 86, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1973

    Položka č.: 2249

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:03

    litografie, 1972, 21 x 21 cm, sign. PU Hnízdil 72, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1991

    Položka č.: 2250

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:04

    litografie, 1990, 21 x 21 cm, sign. PD Hnízdil 90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1983

    Položka č.: 2251

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:05

    litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Hnízdil 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1992

    Položka č.: 2252

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:06

    kolorovaný tisk, papír, 1991, 21 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Hodonský

    (1925-1999)

    Partie z jižní Moravy

    Položka č.: 2253

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:07

    litografie, 19,8 x 64,3 cm, sign. DU Fr. Hodonský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Zamazala v Brně, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • František Hodonský

    Dvojice

    Položka č.: 2254

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:08

    litografie, 2022, 18 x 14 cm, sign. DU Hodonský 2022, č. 12/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 2255

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:09

    serigrafie, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Dušan Janoušek

    (1890-1943)

    Jde o jablko

    Položka č.: 2256

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:10

    linoryt, 1975, 49,6 x 34,5 cm, sign. PD Janoušek 75, ohmataný papír, v rozích perforován od špendlíků, pravý horní roh pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Zrození

    Položka č.: 2257

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:11

    litografie, 2013, 24,9 x 22 cm, sign. PD Jelen 2013, č. 81/125, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Markéta Jírová

    Setkání

    Položka č.: 2258

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:12

    lept, akvatinta, 1986, 43,8 x 35 cm, sign. PD M. Jírová 86, č. 6/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ptáček

    Položka č.: 2259

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:13

    lept, 6,7 x 4,8 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Stanislav Jurík

    (1948-1993)

    Penzion svět III.

    Položka č.: 2260

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:14

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    Přes překážku

    Položka č.: 2261

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:15

    litografie, 1991, 32,2 x 31,1 cm, sign. PD I. Jurná Lipská, autorský tisk, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Zdeňka Kabátová-Táborská

    (1933-2021)

    Křoví v krajině

    Položka č.: 2262

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:16

    lept, 1991, 42,6 x 49 cm, sign. PD Zdeňka kabátová-Táborská 91, č. 7/20, dolní okraj papíru pokrčený, levý okraj papíru nepatrně ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jana Kadlecová

    Jaro I

    Položka č.: 2263

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:17

    akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,2 x 24,5 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 28/80, při pravém okraji ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jana Kadlecová

    Jaro II

    Položka č.: 2264

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:18

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2002)

    Čáry

    Položka č.: 2265

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:19

    litografie, 1989, 29 x 23 cm, sign. PD Kadrnožka 89, č. 36/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 2266

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:20

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Vladimír Komárek

    Dívka s obrazem

    Položka č.: 2267

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:21

    dřevoryt, 9,5 x 6,2 cm, sign. PD VKomárek, č. 29/90, sign. báseň J. Seiferta, Edice Éra, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 2268

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:22

    dřevoryt, 11,2 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, č. 24/80, sign. báseň J. Seiferta, Edice Éra, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928-2019)

    Milovník špaget

    Položka č.: 2269

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:23

    litografie, 1988, 30,7 x 25,2 cm, sign. DU JKovařík 88, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928-2019)

    Chopinův koncert

    Položka č.: 2270

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:24

    litografie, 1986, 35,5 x 25,3 cm, sign. PD JKovařík 1986, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928-2019)

    Jezdec

    Položka č.: 2271

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:25

    litografie, 1989, 59,2 x 43,3 cm, sign. DU JKovařík 1989, při okrajích zašpiněný papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Markéta Králová

    Znaky II

    Položka č.: 2272

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:26

    lept, měkký kryt, 2005, 39 x 33,5 cm, sign. PD M. Králová 05, č. 4/60, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Markéta Králová

    Cesta

    Položka č.: 2273

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:27

    lept, 49,5 x 22,3 cm, sign. PD M. Králová , č. 4/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Kříž

    Položka č.: 2274

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:28

    litografie, 1994, 26,6 x 22,2 cm, sign. DU BKrátký 94, č. 5/30, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ptáci

    Položka č.: 2275

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:29

    litografie, 1992, 18,2 x 15,2 cm, sign. DU BKrátký 92, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Torzo

    Položka č.: 2276

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:30

    litografie, 1996, 49 x 38 cm, sign. DU BKrátký 96, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ikarův pád

    Položka č.: 2277

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:31

    litografie, 1995, 48,5 x 37,8 cm, sign. DU BKrátký 95, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)