Jan Hnízdil
PF 1987
Položka č.: 2248Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:02
litografie, 1986, 21 x 21 cm, sign. PD Hnízdil 86, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1973
Položka č.: 2249Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:03
litografie, 1972, 21 x 21 cm, sign. PU Hnízdil 72, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1991
Položka č.: 2250Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:04
litografie, 1990, 21 x 21 cm, sign. PD Hnízdil 90, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1983
Položka č.: 2251Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:05
litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Hnízdil 82, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1992
Položka č.: 2252Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:06
kolorovaný tisk, papír, 1991, 21 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Hodonský
(1925-1999)
Partie z jižní Moravy
Položka č.: 2253Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:07
litografie, 19,8 x 64,3 cm, sign. DU Fr. Hodonský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Zamazala v Brně, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
František Hodonský
Dvojice
Položka č.: 2254Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:08
litografie, 2022, 18 x 14 cm, sign. DU Hodonský 2022, č. 12/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Ota Janeček
Položka č.: 2255Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:09
serigrafie, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Dušan Janoušek
(1890-1943)
Jde o jablko
Položka č.: 2256Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:10
linoryt, 1975, 49,6 x 34,5 cm, sign. PD Janoušek 75, ohmataný papír, v rozích perforován od špendlíků, pravý horní roh pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Oldřich Jelen
(1961)
Zrození
Položka č.: 2257Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:11
litografie, 2013, 24,9 x 22 cm, sign. PD Jelen 2013, č. 81/125, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Markéta Jírová
Setkání
Položka č.: 2258Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:12
lept, akvatinta, 1986, 43,8 x 35 cm, sign. PD M. Jírová 86, č. 6/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Ludmila Jiřincová
Ptáček
Položka č.: 2259Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:13
lept, 6,7 x 4,8 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Stanislav Jurík
(1948-1993)
Penzion svět III.
Položka č.: 2260Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:14
lept, akvatinta, 25,5 x 23 cm, sign. PD Stanislav Jurík 1990, č. 11/30, v horní části při okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ivana Jurná - Lipská
Přes překážku
Položka č.: 2261Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:15
litografie, 1991, 32,2 x 31,1 cm, sign. PD I. Jurná Lipská, autorský tisk, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Kabátová-Táborská
(1933-2021)
Křoví v krajině
Položka č.: 2262Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:16
lept, 1991, 42,6 x 49 cm, sign. PD Zdeňka kabátová-Táborská 91, č. 7/20, dolní okraj papíru pokrčený, levý okraj papíru nepatrně ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jana Kadlecová
Jaro I
Položka č.: 2263Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:17
akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,2 x 24,5 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 28/80, při pravém okraji ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jana Kadlecová
Jaro II
Položka č.: 2264Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:18
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2002)
Čáry
Položka č.: 2265Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:19
litografie, 1989, 29 x 23 cm, sign. PD Kadrnožka 89, č. 36/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vladimír Komárek
Položka č.: 2266Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:20
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Komárek
Dívka s obrazem
Položka č.: 2267Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:21
dřevoryt, 9,5 x 6,2 cm, sign. PD VKomárek, č. 29/90, sign. báseň J. Seiferta, Edice Éra, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Položka č.: 2268Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:22
dřevoryt, 11,2 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, č. 24/80, sign. báseň J. Seiferta, Edice Éra, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Kovařík
(1928-2019)
Milovník špaget
Položka č.: 2269Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:23
litografie, 1988, 30,7 x 25,2 cm, sign. DU JKovařík 88, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jindřich Kovařík
(1928-2019)
Chopinův koncert
Položka č.: 2270Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:24
litografie, 1986, 35,5 x 25,3 cm, sign. PD JKovařík 1986, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jindřich Kovařík
(1928-2019)
Jezdec
Položka č.: 2271Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:25
litografie, 1989, 59,2 x 43,3 cm, sign. DU JKovařík 1989, při okrajích zašpiněný papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Markéta Králová
Znaky II
Položka č.: 2272Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:26
lept, měkký kryt, 2005, 39 x 33,5 cm, sign. PD M. Králová 05, č. 4/60, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Markéta Králová
Cesta
Položka č.: 2273Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:27
lept, 49,5 x 22,3 cm, sign. PD M. Králová , č. 4/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Kříž
Položka č.: 2274Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:28
litografie, 1994, 26,6 x 22,2 cm, sign. DU BKrátký 94, č. 5/30, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ptáci
Položka č.: 2275Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:29
litografie, 1992, 18,2 x 15,2 cm, sign. DU BKrátký 92, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Torzo
Položka č.: 2276Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:30
litografie, 1996, 49 x 38 cm, sign. DU BKrátký 96, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ikarův pád
Položka č.: 2277Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:31
litografie, 1995, 48,5 x 37,8 cm, sign. DU BKrátký 95, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)