• Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    No.: 331

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jacek K. Zielinsky

    (1943)

    Torzo

    No.: 332

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    No.: 333

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Albrecht Dürer

    (1471-1528)

    Útěk do Egypta

    No.: 334

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 29,7 x 20,9 cm, otisk z 19. století, vodoznak HELIOS, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johannes Kip

    (1653-1722)

    Pohled na Muscat

    No.: 335

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    rytina, 1676, 19,2 x 28,6 cm, sběratelské razítko, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    No.: 336

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Scarlet Nikolská

    (1949)

    Rybář

    No.: 337

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Václav Chochola

    No.: 338

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 7,3 cm, pozdější otisk z původní desky, která byla zmenšená o text, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s listy

    No.: 339

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Radana Jařabáčová

    (1957)

    Kouzelník

    No.: 340

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Bezúrová

    (1958)

    Očami vplávalo do mňa detstvo

    No.: 341

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    No.: 342

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kryštof Trubáček

    (1958-2000)

    Guslun

    No.: 343

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    No.: 344

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    No.: 345

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Mosty

    No.: 346

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Měřička

    (1955)

    Úsek II.

    No.: 347

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1998, 59,7 x 78 cm, sign. PD Jan Měřička 98, č. 1/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wena Wona

    Marylin

    No.: 348

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Náhodná setkání

    No.: 349

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    No.: 350

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Praha - Vyšehrad

    No.: 351

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Bez názvu

    No.: 352

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)

    No.: 353

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé

    No.: 354

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Brána, Budapešť 2006

    No.: 355

    Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

    Current price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Macků

    (1963)

    Uhlotisk

    No.: 356

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Přehrada

    No.: 357

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Móda

    No.: 358

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1971, 40 x 30 cm, sign. vzadu Karol Kállay, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Akt s maskou

    No.: 359

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 2004, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Akt

    No.: 360

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1985, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.