• Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jacek K. Zielinsky

    (1943)

    Torzo

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albrecht Dürer

    (1471-1528)

    Útěk do Egypta

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 29,7 x 20,9 cm, otisk z 19. století, vodoznak HELIOS, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johannes Kip

    (1653-1722)

    Pohled na Muscat

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    rytina, 1676, 19,2 x 28,6 cm, sběratelské razítko, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Scarlet Nikolská

    (1949)

    Rybář

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Václav Chochola

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 7,3 cm, pozdější otisk z původní desky, která byla zmenšená o text, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s listy

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radana Jařabáčová

    (1957)

    Kouzelník

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Bezúrová

    (1958)

    Očami vplávalo do mňa detstvo

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kryštof Trubáček

    (1958-2000)

    Guslun

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Mosty

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Měřička

    (1955)

    Úsek II.

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1998, 59,7 x 78 cm, sign. PD Jan Měřička 98, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wena Wona

    Marylin

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Praha - Vyšehrad

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Bez názvu

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Brána, Budapešť 2006

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Macků

    (1963)

    Uhlotisk

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Přehrada

    Položka č.: 357

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Móda

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1971, 40 x 30 cm, sign. vzadu Karol Kállay, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Akt s maskou

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 2004, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Akt

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1985, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook