Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Dagmar Popelková

    (1928)

    P. F. 1966

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 13:36

    linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše

    Položka č.: 1188

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 13:32

    lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Louis Binet

    (1744-1800)

    Deklarace lidských práv

    Položka č.: 1150

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:54

    akvatinta, 46,3 x 37,9 cm, předloha Bénard , okraje papíru potrhané, celkově zašpiněný papír s četnými hnědýmmi skvrnkami, cca 30 cm natržený, v této části je papír podlepený lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Louis Binet

    (1744-1800)

    Constitution de la République Française

    Položka č.: 1149

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:53

    akvatinta, 43,9 x 37 cm, předloha Bénard, značeno v desce Binet, Rue Aubry le Boucher, 34, papír ohmataný, s výraznou zateklinou, pošpiněný, na papíru jsou četné hnědé skvrnky, roh papíru je ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Testament de Louis XVI

    Položka č.: 1147

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:51

    rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Buster Keaton (Frigo)

    Položka č.: 1139

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:46

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Ljuba Hermanová

    Položka č.: 1141

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:45

    tuš, papír, 29 x 21 cm, mongr. LD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Bohuš Záhorský

    Položka č.: 1136

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:43

    tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Petra Janů

    Položka č.: 1133

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:37

    tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Ida Rapaičová

    Položka č.: 1132

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:36

    tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Luděk Kopřiva

    Položka č.: 1130

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:34

    tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Viktor Kubal

    Položka č.: 1129

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:33

    tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Balónky

    Položka č.: 1097

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 12:01

    akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:52

    tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Zmizíme

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:42

    tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nuda pláž

    Položka č.: 1077

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 11:41

    tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Sebevražda hromadným jevem společenským

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:04

    kniha, podpis T. G. Masaryka v titulu s vročením 1929, vydal Čin, Praha 1926, pův. celopl. vazba, 284s., velmi dobrý stav, listy mírně zažloutlé, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Charles D´Orléans: Rondeaux

    Položka č.: 978

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 10:02

    bibliofilie, sign. barev. dřevoryt ve frontispisu a viněta v titulu V. Mašek, úprava K. Dyrynk, výbor z lyrické tvorby Karla Orléánského (1394-1465) příslušníka franc. královské dynastie, přel. Zd. Kalista, 2. sv. ed. Trimalchion, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, brož s ochranným pouzdrem, ex. 28/100, P…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • František Michl

    (1901-1977)

    J.S. Machar: Dvacet pohlednic z Kysiblu

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:45

    bibliofilie, podpis v patitulu J.S. Machar, sign. kolorovaný frontispis, věnování a graf. úprava Fr. Michl, přednostní kolorovaný výtisk, tisk Jan Kobes, 2. sv. edice Páteční sloupky, vydal V. J. Krýsa, Plzeň 1931, Ex 17/30, 26 s., brož., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Otakar Štorch-Marien

    Chvála nakladatelského povolání

    Položka č.: 958

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:42

    kniha, podpis na patitulu Ot. Štorch Marien, ve frontispise reprodukce portrétu od J. Zrzavého, úprava Fr. Muzika, vydal jako soukromý tisk Ot. Štorch Marien, Praha 1929, Ex. 144/400, 13 s., brož., holandský papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    P. Bezruč: Město pod Radhoštěm

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:36

    bibliofilie, sign. dřevoryt L. Parmy ve frontispisu, podpis P. Bezruče na titulu, tisk Kryl a Scotti, vydal Propagačního odboru Krajinské výstavy moravskoslezského Pobezkydí, Frenštát p. Radhoštěm 1934, nestr., brož, ex. 214/250, ruční papír van Gelder, dobrý stav vnitřku, obálka skvrnitá, poškozená…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Das Lied eines Wahnsinnig Gewordenen Soldaten

    Položka č.: 928

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:12

    kniha, Píseň vojína šílence, podpis autora, předmluva Karl Eduard, tisk K. Dyrynk, 1935, 200 výtisků, 44 s., brož., výborný stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Jan Kristofori

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 09:02

    katalog, podpis výtvarníka, autor textu Miroslav Klivar, typografie Václav Rytina, vydalo nakladatelství Victoria Publishing, a.s, Praha 1995, 155 s., brož, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Ústřety č. 2

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:34

    sešit, bulletin, příloha stud. časopisu Situace, vyd. SSM FF UK, květen 1989, náklad 150ks, red. Marek Vajchr ad., obs. mj. rozhovor s Karlem Šiktancem, 27s., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Kavárna A.F.F.A.

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:33

    4x sešit, neoficiální periodikum studentů AMU, kteří poté sehráli významnou roli v listopadu 1989, konvolut 4 čísel a 1 přílohy, roč. I. č. 1 - leden 1987, šéfredaktor: Martin Mejstřík, neprodejné, náklad 800ks, bez titulního listu, + příloha Noční bar č.1/1987, roč. I. č. 5 - 30.5.1988, roč. II. č.…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Milan Grygar

    (1926)

    Sešity pro mladou literaturu 1-33

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:30

    časopis, kompletní soubor všech čísel od r. 1966 do č. 33 (1969, zákaz vydávání tutlu), zcela zásadní periodikum pro vzepětí a nepoddajnost české literatury v závěru 60. let, zároveň i generační platforma osobností typu P. Kabeš, J. Gruša, P. Šrut, M. Topinka, J. Vodňanský, I. Wernisch aj., typograf…

    Aktuální cena: 3.433 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Květy, Signál a Svět v obrazech (Zvlášní vydání, srpen 1968)

    Položka č.: 882

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:26

    časopisy, obs. vynikající reportážní fotografie v mimořádných vydáních týdeníků Květy (2x zvlášní vydání), Signál (3x - 23.8. + 3. legální v ilegalitě nedat. + č. 6 ze 7. září 1968) a Svět v obrazech (21. a 24. srpna), zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Různí autoři

    První člověk na Měsíci! (konvolut)

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 08:15

    noviny, obs.: Práce, 21.7.1969 První pozemšťané na Měsíci; Večerní Praha 21.7.1969 Měsíc vydává tajemství; časopis Stern (něm.), č. 33, 17.8.1969; časopis Epoca (it.), č. 985, 10.8.1969; + volně přiložený dvojlist 8 dní v červenci, let kosmické lodi Apollo 11, s fotografiemi z NASA v USA (pravděpodo…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:40

    reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Dřevěné kostelíky v Karpatech

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 43 x 33 cm, 6x dřevoryt J. Řeřicha, vyd. Československá jednota, Praha, 1931, předmluva Františka Žákovce, věnování autora na titl. straně, volné listy v pap. deskách, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook