• Zdeněk Netopil

    Sólo pro saxofon

    Položka č.: 19101

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:10

    litografie, 1997, 54,3 x 43,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1997, č. 8/47, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Netopil

    Co Čech to muzikál

    Položka č.: 19106

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:09

    litografie, 1999, 48 x 64 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1999, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Zdeněk Netopil

    Duel

    Položka č.: 19105

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:09

    litografie, 1994, 54 x 43,4 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1994, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Zdeněk Netopil

    Levitace

    Položka č.: 19104

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:09

    litografie, 1998, 54 x 43,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1998, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Zdeněk Netopil

    Co tě žere performere?

    Položka č.: 19107

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:08

    litografie, 2000, 54 x 43,2 cm, sign. DU Zdeněk Netopil , žák E. Weidlicha

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pobřeží

    Položka č.: 19114

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:07

    litografie, 37,7 x 48,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Karel Oberthor

    Nákladní loď na řece

    Položka č.: 19113

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:07

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře , žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postava

    Položka č.: 19138

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:05

    litografie, 54,6 x 35 cm, sign. DU K. Vysušil, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Křižovníci

    Položka č.: 19191

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:03

    dřevoryt, 1931, 24 x 18,5 cm, sign. PD Vl. Pukl, č. 2/15, vzadu razítko prof. J. Glivický, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Chicashige

    (1850-1890)

    Písař a smlouva

    Položka č.: 18401

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 12:07

    japonský dřevoryt - triptich, 31,3 x 67 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 18407

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:23

    japonský dřevoryt, 20 x 24,8 cm

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 18404

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:23

    japonský dřevoryt, 18 x 26 cm

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Samuraj

    Položka č.: 18410

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:22

    japonský dřevoryt, 35,3 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Dva samurajové

    Položka č.: 18408

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:22

    japonský dřevoryt, 32,1 x 22,5 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Dva samurajové

    Položka č.: 18413

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:21

    japonský dřevoryt, 35,4 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, místy poškozený papír

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Le Balena vigehle Giona

    Položka č.: 18582

    DRAŽBA UKONČENA:
    11. 12. 2014 16:59

    litografie, 1968, 44 x 65 cm, PD monogr. *968, č. 8/30, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Václav F. Ulšmíd

    (1903)

    V polích

    Položka č.: 16501

    DRAŽBA UKONČENA:
    16. 06. 2014 15:06

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • René Hora

    Tanec

    Položka č.: 123208

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:29

    suchá jehla, 1982, 15 x 9,8 cm, sign. PD Hora 82, 5/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    V lese

    Položka č.: 123113

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:28

    litografie, 31 x 45 cm, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Viktor Starodubcev

    Novorossijsk II

    Položka č.: 122712

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:27

    lept, 10 x 26,5 cm, sign. PD V. Starodubcev, 5/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • René Hora

    Údiv

    Položka č.: 122690

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:26

    suchá jehla, 1982, 16,1 x 20 cm, sign. PD Hora 82, 5/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Peca

    Dívka s růžemi

    Položka č.: 122276

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:25

    litografie, 14,7 x 34,6 cm, sign. PD J. Peca, autorský tisk, uprostřed přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Řimnáč

    Křesílko

    Položka č.: 122232

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:24

    lept, 1988, 9,6 x 9,8 cm, sign. DU Řimnáč/88, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 122191

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:23

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Věra Fridrichová

    (1919-1978)

    Harfenistka

    Položka č.: 122190

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:22

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Na jevišti II.

    Položka č.: 122125

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:21

    litografie, 1957, 18 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Na jevišti I.

    Položka č.: 122124

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:20

    litografie, 1957, 17,6 x 26,2 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Loďky v noci

    Položka č.: 122119

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:19

    litografie, 1966, 8,3 x 7,7 cm, sign. DU F. Emler, 134/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Stodola

    Položka č.: 121890

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:18

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Píseň písní

    Položka č.: 121873

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:17

    suchá jehla, 1996, 13,8 x 9,8 cm, sign. PD Olga Čechová 96, 81/150, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)