-
Zdeněk Netopil
(1948)
Sólo pro saxofon
Položka č.: 19101Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:10litografie, 1997, 54,3 x 43,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1997, č. 8/47, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Zdeněk Netopil
(1948)
Co Čech to muzikál
Položka č.: 19106Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:09litografie, 1999, 48 x 64 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1999, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Zdeněk Netopil
(1948)
Duel
Položka č.: 19105Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:09litografie, 1994, 54 x 43,4 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1994, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Zdeněk Netopil
(1948)
Levitace
Položka č.: 19104Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:09litografie, 1998, 54 x 43,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1998, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Zdeněk Netopil
(1948)
Co tě žere performere?
Položka č.: 19107Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:08litografie, 2000, 54 x 43,2 cm, sign. DU Zdeněk Netopil , žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pobřeží
Položka č.: 19114Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:07litografie, 37,7 x 48,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Nákladní loď na řece
Položka č.: 19113Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:07litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře , žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postava
Položka č.: 19138Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:05litografie, 54,6 x 35 cm, sign. DU K. Vysušil, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Křižovníci
Položka č.: 19191Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:03dřevoryt, 1931, 24 x 18,5 cm, sign. PD Vl. Pukl, č. 2/15, vzadu razítko prof. J. Glivický, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Chicashige
(1850-1890)
Písař a smlouva
Položka č.: 18401Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 12:07japonský dřevoryt - triptich, 31,3 x 67 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18407Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 20 x 24,8 cm
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18404Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 18 x 26 cm
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Samuraj
Položka č.: 18410Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:22japonský dřevoryt, 35,3 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18408Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:22japonský dřevoryt, 32,1 x 22,5 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:21japonský dřevoryt, 35,4 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, místy poškozený papír
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jan Koblasa
(1932-2017)
Le Balena vigehle Giona
Položka č.: 18582Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
11. 12. 2014 16:59litografie, 1968, 44 x 65 cm, PD monogr. *968, č. 8/30, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
-
Václav F. Ulšmíd
(1903)
V polích
Položka č.: 16501Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
16. 06. 2014 15:06olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
René Hora
(1960)
Tanec
Položka č.: 123208Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:29
suchá jehla, 1982, 15 x 9,8 cm, sign. PD Hora 82, 5/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
V lese
Položka č.: 123113Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:28
litografie, 31 x 45 cm, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Starodubcev
Novorossijsk II
Položka č.: 122712Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:27
lept, 10 x 26,5 cm, sign. PD V. Starodubcev, 5/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
René Hora
(1960)
Údiv
Položka č.: 122690Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:26
suchá jehla, 1982, 16,1 x 20 cm, sign. PD Hora 82, 5/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Peca
(1952)
Dívka s růžemi
Položka č.: 122276Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:25
litografie, 14,7 x 34,6 cm, sign. PD J. Peca, autorský tisk, uprostřed přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Řimnáč
(1951)
Křesílko
Položka č.: 122232Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:24
lept, 1988, 9,6 x 9,8 cm, sign. DU Řimnáč/88, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Rozkvetlá louka
Položka č.: 122191Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:23
litografie, 1946, 9,3 x 14,3 cm, sign. PD L. Ehrlich, PF 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Fridrichová
(1919-1978)
Harfenistka
Položka č.: 122190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:22
lept, 1943, 16 x 12,2 cm, sign. PD Věra Fridrichová 1943, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Zálešák
(1929-2012)
Na jevišti II.
Položka č.: 122125Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:21
litografie, 1957, 18 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Zálešák
(1929-2012)
Na jevišti I.
Položka č.: 122124Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:20
litografie, 1957, 17,6 x 26,2 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912-1992)
Loďky v noci
Položka č.: 122119Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:19
litografie, 1966, 8,3 x 7,7 cm, sign. DU F. Emler, 134/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kodl
(1898-1955)
Stodola
Položka č.: 121890Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:18
tužka, papír, 1927, 28,3 x 44,7 cm, monogramováno PD 21. VIII. 27 K., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925)
Píseň písní
Položka č.: 121873Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:17
suchá jehla, 1996, 13,8 x 9,8 cm, sign. PD Olga Čechová 96, 81/150, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO