• Alena Laufrová

    Dívčí tvář

    Položka č.: 121872

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:16

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Z Kampy

    Položka č.: 121871

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:15

    2x litografie, 6,7 x 5 / 6,7 x 5 cm, obě sign. PD Milena Dvořáková, 53/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Bodlák

    Položka č.: 121825

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:14

    litografie, 52 x 30 cm, sign. PD Cinybulk, drobné skvrnky na papíře, mimo tisk zažloutlý okraj, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Peca

    Dívka s kyticí tulipánů

    Položka č.: 121676

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:11

    litografie, 14,8 x 27,5 cm, sign. PD J. Peca, autorský tisk, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloš Doubek

    Položka č.: 121430

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:10

    tuš, papír, 29,2 x 22,8 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Marie Surová

    (1933)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 121355

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:09

    dřevoryt, 1979, 32 x 20,5 cm, sign. PD Surová 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ivan Komárek

    Sluncem zmrazená

    Položka č.: 120759

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:08

    kombinovaná technika, papír, 2002, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Portrét muže

    Položka č.: 113379

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:07

    litografie, 1944, 30 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, 42/48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hostina

    Položka č.: 113359

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:06

    litografie, 1938, 18,6 x 32,3 cm, sign. PD Mašek 38 , PD věnování panu A. Kvasničkovi, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milena Talaváňová - Pilná

    V parku

    Položka č.: 99578

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:05

    dřevoryt, 1957, 15,6 x 23,3 cm, sign. PD M. Talaváňová 1957, při okrajích mírně pokrčený papír, žákyně J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Ptačí hlava

    Položka č.: 99541

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:04

    lept, 12,7 x 11,3 cm, sign. PD Halla, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Pohled na chrám sv. Víta

    Položka č.: 99460

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:03

    litografie, 33,7 x 25 cm, sign. PD J. B. Melichar, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Reinerová

    Muchova zahrada

    Položka č.: 99417

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:02

    litografie, 32, 5 x 41 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 29/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • M. Filip

    Ptáci

    Položka č.: 95276

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:01

    litografie, 24 x 16,6 cm, sign. PD M. Filip, 7/60, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Radoslav Kutra

    (1925)

    Mír

    Položka č.: 92230

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:00

    litografie, 31,2 x 17,3 cm, dddd, na papíře mimo tisk skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen SČVU, Gesellschaft der schweizerischer Maler, Bildhauer und Architekten

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karla Ryvolová

    Strom symbolů

    Položka č.: 285686

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2025 15:32

    lept, akvatinta, 2006, 16 x 11,2 cm, sign. PD Karla Ryvolová, č. 4/15, vzadu štítek: Grafika roku 2006, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Vladimíra Jelínková

    Stojíme

    Položka č.: 281729

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2025 14:30

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Přesýpací hodiny

    Položka č.: 285642

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2025 15:32

    lept, 1984, 10,9 x 9,7 cm, sign. PD J. Pileček 84, č. 52/65, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 285553

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2025 14:56

    ocelorytina, 1992, 16 x 13,1 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Markéta Baňková

    (1969)

    Ve světle

    Položka č.: 283600

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2025 14:38

    lept, 1993, 20,3 x 30,8 cm, sign. PD Markéta Baňková 1993, č. 1/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    Dudek

    Položka č.: 283592

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2025 14:36

    lept, mezzotinta, 1991, 5,2 x 4,2 cm, sign. PD JDudek 91, č. 30/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Antýgl

    Položka č.: 285536

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:38

    suchá jehla, 1960, 9 x 12,4 cm, sign. PD AMoravec 60, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Procházka Malou Stranou

    Položka č.: 285534

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:34

    litografie, 1993, 13,3 x 9 cm, sign. PD KBeneš 93, č. 9/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    U Máje

    Položka č.: 285533

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:32

    litografie, 1998, 14,2 x 9,2 cm, sign. PD KBeneš 98, č. 2/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Zimní čas

    Položka č.: 285532

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:30

    litografie, 1993, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD KBeneš 93, č. 105/208, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Pouštění draka

    Položka č.: 285531

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:28

    litografie, 1992, 9,9 x 8 cm, sign. PD KBeneš 92, č. 120/250, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Belveder

    Položka č.: 285526

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:18

    lept, 10,7 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Lokomotiva

    Položka č.: 285525

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:16

    lept, 9 x 13 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Smutný klaun

    Položka č.: 285524

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:14

    lept, 11,1 x 10,6 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 5/150, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Pár

    Položka č.: 285516

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 14:58

    dřevoryt, 1971, 12 x 9,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1971, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu