Alena Laufrová
Dívčí tvář
Položka č.: 121872Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:16
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Z Kampy
Položka č.: 121871Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:15
2x litografie, 6,7 x 5 / 6,7 x 5 cm, obě sign. PD Milena Dvořáková, 53/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Bodlák
Položka č.: 121825Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:14
litografie, 52 x 30 cm, sign. PD Cinybulk, drobné skvrnky na papíře, mimo tisk zažloutlý okraj, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Peca
Dívka s kyticí tulipánů
Položka č.: 121676Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:11
litografie, 14,8 x 27,5 cm, sign. PD J. Peca, autorský tisk, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miloš Doubek
Položka č.: 121430Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:10
tuš, papír, 29,2 x 22,8 cm
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Marie Surová
(1933)
Kytice ve váze
Položka č.: 121355Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:09
dřevoryt, 1979, 32 x 20,5 cm, sign. PD Surová 79, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ivan Komárek
Sluncem zmrazená
Položka č.: 120759Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:08
kombinovaná technika, papír, 2002, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Portrét muže
Položka č.: 113379Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:07
litografie, 1944, 30 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, 42/48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Václav Mašek
(1893-1973)
Hostina
Položka č.: 113359Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:06
litografie, 1938, 18,6 x 32,3 cm, sign. PD Mašek 38 , PD věnování panu A. Kvasničkovi, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milena Talaváňová - Pilná
V parku
Položka č.: 99578Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:05
dřevoryt, 1957, 15,6 x 23,3 cm, sign. PD M. Talaváňová 1957, při okrajích mírně pokrčený papír, žákyně J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Ptačí hlava
Položka č.: 99541Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:04
lept, 12,7 x 11,3 cm, sign. PD Halla, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Pohled na chrám sv. Víta
Položka č.: 99460Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:03
litografie, 33,7 x 25 cm, sign. PD J. B. Melichar, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jana Reinerová
Muchova zahrada
Položka č.: 99417Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:02
litografie, 32, 5 x 41 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 29/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
M. Filip
Ptáci
Položka č.: 95276Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:01
litografie, 24 x 16,6 cm, sign. PD M. Filip, 7/60, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Radoslav Kutra
(1925)
Mír
Položka č.: 92230Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:00
litografie, 31,2 x 17,3 cm, dddd, na papíře mimo tisk skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen SČVU, Gesellschaft der schweizerischer Maler, Bildhauer und Architekten
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karla Ryvolová
Strom symbolů
Položka č.: 285686Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2025 15:32
lept, akvatinta, 2006, 16 x 11,2 cm, sign. PD Karla Ryvolová, č. 4/15, vzadu štítek: Grafika roku 2006, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Vladimíra Jelínková
Stojíme
Položka č.: 281729Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2025 14:30
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Přesýpací hodiny
Položka č.: 285642Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2025 15:32
lept, 1984, 10,9 x 9,7 cm, sign. PD J. Pileček 84, č. 52/65, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Josef Herčík
(1922-1999)
Jan Amos Komenský
Položka č.: 285553Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2025 14:56
ocelorytina, 1992, 16 x 13,1 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Markéta Baňková
(1969)
Ve světle
Položka č.: 283600Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2025 14:38
lept, 1993, 20,3 x 30,8 cm, sign. PD Markéta Baňková 1993, č. 1/30, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Josef Dudek
Dudek
Položka č.: 283592Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2025 14:36
lept, mezzotinta, 1991, 5,2 x 4,2 cm, sign. PD JDudek 91, č. 30/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Alois Moravec
Antýgl
Položka č.: 285536Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:38
suchá jehla, 1960, 9 x 12,4 cm, sign. PD AMoravec 60, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Procházka Malou Stranou
Položka č.: 285534Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:34
litografie, 1993, 13,3 x 9 cm, sign. PD KBeneš 93, č. 9/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
U Máje
Položka č.: 285533Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:32
litografie, 1998, 14,2 x 9,2 cm, sign. PD KBeneš 98, č. 2/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Zimní čas
Položka č.: 285532Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:30
litografie, 1993, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD KBeneš 93, č. 105/208, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Pouštění draka
Položka č.: 285531Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:28
litografie, 1992, 9,9 x 8 cm, sign. PD KBeneš 92, č. 120/250, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Belveder
Položka č.: 285526Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:18
lept, 10,7 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Lokomotiva
Položka č.: 285525Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:16
lept, 9 x 13 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Smutný klaun
Položka č.: 285524Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 15:14
lept, 11,1 x 10,6 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 5/150, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Pár
Položka č.: 285516Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2025 14:58
dřevoryt, 1971, 12 x 9,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1971, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu