auction history

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Muž s knihou (ex libris)

    No.: 884

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 14:54

    dřevoryt, 13,8 x 6,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Marie Mrkvičková Hlobilová

    (1903-1999)

    Žena s knihou (ex libris J. Podivínská)

    No.: 883

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 14:50

    dřevoryt, 8,1 x 6,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Knihovna Národního muzea v Praze

    No.: 871

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 14:39

    litografie, 1976, 10 x 6 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Ex Libris Vladislav Kohout

    No.: 1038

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 14:24

    suchá jehla, 1967, 12 x 5 cm, sign. PD L. Rusek 67, č. 46/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Konvolut 4 grafik

    No.: 1010

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 14:01

    4x dřevoryt, 1976, 1983, 7 x 6/ 10,7 x 6,5 cm, vše sign. Mlčoch, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Langer and K. Svolinsky, member of UVU, Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Létající balon

    No.: 988

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 13:39

    litografie, 19 x 9 cm, sign. UD Knobloch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Pes

    No.: 956

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 13:07

    lept, pastel, 1993, 8 x 6,8 cm, sign. DU A. Antonová 93, č. 74/100, PF 1994, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Postava

    No.: 955

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 13:06

    lept, 1997, 12, 3 x 9, 2 cm, sign PD A. Antonová, č. 11/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Luďka Pavlíková

    Ptáček (ex libris Břetislav Peterka)

    No.: 832

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 12:32

    zinkografie, 1943, 8 x 5,6 cm, zezadu na papíru autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • A. Homolka

    Sv. Vít (Ex Libris Anna Homolková)

    No.: 815

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 12:15

    litografie, 12,8 x 6,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Otevřené okno

    No.: 926

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 11:30

    dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Žena s knihou (ex libris Alois Kučík)

    No.: 893

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 11:18

    zinkografie, 7,3 x 6,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jarosav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex libris O. Soukup

    No.: 794

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 11:11

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • František Pavelka

    (1864-1948)

    Společnice (ex libris Luděk Dohnal)

    No.: 768

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 10:45

    lept, akvatinta, 8,5 x 7,1 cm, na levém okraji papíru skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Múza (Moje kniha Jan Unger)

    No.: 751

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 10:28

    dřevoryt, 14,1 x 10,6 cm, růžky papíru nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Harfistka (ex Musicis Jiří Siblík)

    No.: 725

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 10:02

    dřevoryt, 6,8 x 4,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of the private school of A. Kalvoda, member of The Association of Moravian Fine Artists, vicechairman of The Union of Slovak Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    No.: 724

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 10:01

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jožka Baruch

    (1892-1966)

    Ex libris František Kozák

    No.: 723

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 10:00

    dřevořezba, 13,6 x 10 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. F. Kysela and E. Dítě at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka J (Ex libris M. Procházka)

    No.: 689

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 17:02

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Bojovnice (Ex Libris OH)

    No.: 671

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 16:44

    dřevořez, 8,5 x 6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Květina (Ex Libris dr. Axel Leier)

    No.: 670

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 16:43

    dřevoryt, 8 x 4,9 cm, sign. PD, u horního okraje lehce pokrčeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Ex libris Hubert Sekera

    No.: 653

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 16:26

    dřevořez, 13,1 x 9,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Oranžové slunce (ex libris Richard Martinčík)

    No.: 647

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 16:20

    dřevoryt, 8,8 x 6,8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Vodní svět

    No.: 623

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 15:56

    lept, 12 x 8 cm, sign. DU Knobloch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Poseidon

    No.: 621

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 15:54

    litografie, 18,5 x 11 cm, sign. UD Knobloch, Ex Libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Koráb

    No.: 611

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 15:44

    litografie, 17 x 10,5 cm, sign. UD Knobloch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Žoha

    Strom (ex libris manželé Šmídovi)

    No.: 607

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 15:40

    dřevoryt, 10 x 7 cm, sign. PD Žoha, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Ženská figura (Ex Libris OH)

    No.: 589

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 15:22

    dřevoryt, 5,9 x 3,7 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, papír lehce zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub kni…

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kniha (Ex Libris OH)

    No.: 588

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 15:21

    dřevořez, 1968, 7,2 x 4,5 cm, sign. DU J. Šváb 68, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of…

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Stromy

    No.: 584

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 15:17

    lept, 1934, 9, 3 x 6, 9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids