Josef Váchal
(1884-1969)
Muž s knihou (ex libris)
Položka č.: 884Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:54
dřevoryt, 13,8 x 6,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Marie Mrkvičková Hlobilová
(1903-1999)
Žena s knihou (ex libris J. Podivínská)
Položka č.: 883Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:50
dřevoryt, 8,1 x 6,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Knihovna Národního muzea v Praze
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:39
litografie, 1976, 10 x 6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Ladislav Rusek
(1927-2012)
Ex Libris Vladislav Kohout
Položka č.: 1038Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:24
suchá jehla, 1967, 12 x 5 cm, sign. PD L. Rusek 67, č. 46/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Konvolut 4 grafik
Položka č.: 1010Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:01
4x dřevoryt, 1976, 1983, 7 x 6/ 10,7 x 6,5 cm, vše sign. Mlčoch, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Létající balon
Položka č.: 988Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 13:39
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alena Antonová
(1930-2021)
Pes
Položka č.: 956Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 13:07
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Antonová
(1930-2021)
Postava
Položka č.: 955Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 13:06
lept, 1997, 12, 3 x 9, 2 cm, sign PD A. Antonová, č. 11/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Luďka Pavlíková
Ptáček (ex libris Břetislav Peterka)
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 12:32
zinkografie, 1943, 8 x 5,6 cm, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
A. Homolka
Sv. Vít (Ex Libris Anna Homolková)
Položka č.: 815Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 12:15
litografie, 12,8 x 6,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Otevřené okno
Položka č.: 926Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 11:30
dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Žena s knihou (ex libris Alois Kučík)
Položka č.: 893Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 11:18
zinkografie, 7,3 x 6,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jarosav Vodrážka
(1894-1984)
Ex libris O. Soukup
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 11:11
litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Pavelka
(1864-1948)
Společnice (ex libris Luděk Dohnal)
Položka č.: 768Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:45
lept, akvatinta, 8,5 x 7,1 cm, na levém okraji papíru skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Múza (Moje kniha Jan Unger)
Položka č.: 751Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:28
dřevoryt, 14,1 x 10,6 cm, růžky papíru nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Martin Benka
(1888-1971)
Harfistka (ex Musicis Jiří Siblík)
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:02
dřevoryt, 6,8 x 4,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Martin Benka
(1888-1971)
Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)
Položka č.: 724Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:01
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jožka Baruch
(1892-1966)
Ex libris František Kozák
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:00
dřevořezba, 13,6 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vladimír Pechar
Dívka J (Ex libris M. Procházka)
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 17:02
dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Bojovnice (Ex Libris OH)
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 16:44
dřevořez, 8,5 x 6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Květina (Ex Libris dr. Axel Leier)
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 16:43
dřevoryt, 8 x 4,9 cm, sign. PD, u horního okraje lehce pokrčeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Ex libris Hubert Sekera
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 16:26
dřevořez, 13,1 x 9,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oranžové slunce (ex libris Richard Martinčík)
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 16:20
dřevoryt, 8,8 x 6,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Vodní svět
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:56
lept, 12 x 8 cm, sign. DU Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Poseidon
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:54
litografie, 18,5 x 11 cm, sign. UD Knobloch, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Koráb
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:44
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Žoha
Strom (ex libris manželé Šmídovi)
Položka č.: 607Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:40
dřevoryt, 10 x 7 cm, sign. PD Žoha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Ženská figura (Ex Libris OH)
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:22
dřevoryt, 5,9 x 3,7 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, papír lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čes…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Kniha (Ex Libris OH)
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:21
dřevořez, 1968, 7,2 x 4,5 cm, sign. DU J. Šváb 68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku česk…
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Ctibor Šťastný
(1884-1962)
Stromy
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:17
lept, 1934, 9, 3 x 6, 9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)