• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Muž s knihou (ex libris)

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:54

    dřevoryt, 13,8 x 6,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Marie Mrkvičková Hlobilová

    (1903-1999)

    Žena s knihou (ex libris J. Podivínská)

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:50

    dřevoryt, 8,1 x 6,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Knihovna Národního muzea v Praze

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:39

    litografie, 1976, 10 x 6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Ex Libris Vladislav Kohout

    Položka č.: 1038

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:24

    suchá jehla, 1967, 12 x 5 cm, sign. PD L. Rusek 67, č. 46/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Konvolut 4 grafik

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 14:01

    4x dřevoryt, 1976, 1983, 7 x 6/ 10,7 x 6,5 cm, vše sign. Mlčoch, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Létající balon

    Položka č.: 988

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 13:39

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Pes

    Položka č.: 956

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 13:07

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Postava

    Položka č.: 955

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 13:06

    lept, 1997, 12, 3 x 9, 2 cm, sign PD A. Antonová, č. 11/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Luďka Pavlíková

    Ptáček (ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 12:32

    zinkografie, 1943, 8 x 5,6 cm, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • A. Homolka

    Sv. Vít (Ex Libris Anna Homolková)

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 12:15

    litografie, 12,8 x 6,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Otevřené okno

    Položka č.: 926

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 11:30

    dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Žena s knihou (ex libris Alois Kučík)

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 11:18

    zinkografie, 7,3 x 6,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jarosav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex libris O. Soukup

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 11:11

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Pavelka

    (1864-1948)

    Společnice (ex libris Luděk Dohnal)

    Položka č.: 768

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:45

    lept, akvatinta, 8,5 x 7,1 cm, na levém okraji papíru skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Múza (Moje kniha Jan Unger)

    Položka č.: 751

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:28

    dřevoryt, 14,1 x 10,6 cm, růžky papíru nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Harfistka (ex Musicis Jiří Siblík)

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:02

    dřevoryt, 6,8 x 4,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:01

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jožka Baruch

    (1892-1966)

    Ex libris František Kozák

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 10:00

    dřevořezba, 13,6 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka J (Ex libris M. Procházka)

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 17:02

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Bojovnice (Ex Libris OH)

    Položka č.: 671

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 16:44

    dřevořez, 8,5 x 6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Květina (Ex Libris dr. Axel Leier)

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 16:43

    dřevoryt, 8 x 4,9 cm, sign. PD, u horního okraje lehce pokrčeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Ex libris Hubert Sekera

    Položka č.: 653

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 16:26

    dřevořez, 13,1 x 9,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Oranžové slunce (ex libris Richard Martinčík)

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 16:20

    dřevoryt, 8,8 x 6,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Vodní svět

    Položka č.: 623

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:56

    lept, 12 x 8 cm, sign. DU Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Poseidon

    Položka č.: 621

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:54

    litografie, 18,5 x 11 cm, sign. UD Knobloch, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Koráb

    Položka č.: 611

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:44

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Žoha

    Strom (ex libris manželé Šmídovi)

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:40

    dřevoryt, 10 x 7 cm, sign. PD Žoha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Ženská figura (Ex Libris OH)

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:22

    dřevoryt, 5,9 x 3,7 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, papír lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čes…

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kniha (Ex Libris OH)

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:21

    dřevořez, 1968, 7,2 x 4,5 cm, sign. DU J. Šváb 68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku česk…

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Stromy

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:17

    lept, 1934, 9, 3 x 6, 9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)