• Petr Ptáček

    V bouři

    Položka č.: 259603

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:24

    litografie, 2006, 53,3 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, rám, č. 65/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 259604

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:25

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Vír III

    Položka č.: 259605

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:26

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Novák

    Hnízdo

    Položka č.: 259606

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:27

    litografie, 2000, 532, x 37 cm, sign. DU V. Novák, č. 52/100, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Apollo a Marsyas III

    Položka č.: 259607

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:28

    litografie, 2020, 61,7 x 46 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 81/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Josef Mžyk

    Dívka a jelen

    Položka č.: 259608

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:29

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Velčovský

    Fata Morgana

    Položka č.: 259609

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:30

    litografie, 16 x 20 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Velčovský

    Cestou do Dakaru

    Položka č.: 259610

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:31

    litografie, 16,5 x 20 cm, sign. PD J. Velčovský, 41/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

  • Josef Velčovský

    V rezervaci

    Položka č.: 259611

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:32

  • Jana Reinerová

    Na Malé Straně

    Položka č.: 259612

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:33

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 259613

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:34

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 259614

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:35

  • Zuzana Oberthorová

    Basista

    Položka č.: 259615

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:36

    litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100, antiqari.at Radhošťská

  • Daniela Benešová

    Křižovatky

    Položka č.: 259616

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:37

    litografie, 1990, 49 x 38 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 10/90, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

  • Daniela Benešová

    Setkání

    Položka č.: 259617

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:38

    litografie, 1990, 38 x 49 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 62/90, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

  • Karel Beneš

    (1932-1981)

    Anděl a ďábel

    Položka č.: 259618

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:39

    litografie, 1990, 29 x 31 cm, sign. DU K. Beneš 90, 59/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 22: Les Prevaricateurs

    Položka č.: 259619

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:40

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Oscar Dominguez

    (1906-1957)

    Položka č.: 259620

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:41

    litografie, 47,7 x 32 cm, sign. LD Dominguez, rám, č. 50/200

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 259621

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akt před zrcadlem

    Položka č.: 259622

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:43

    lept, 1955, 60,5 x 92 cm, sign. DU L. Kuklík 1955, rám, aut. tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koníkem

    Položka č.: 259623

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:44

    suchá jehla, 1989, 7 x 6 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koněm

    Položka č.: 259624

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:45

    suchá jehla, 1989, 5 x 7 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Michal Cihlář

    Pan Dyrynk

    Položka č.: 259625

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:46

    linoryt, 2001, 21 x 12,8 cm, sign. PD Michal Cihlář, portrét tiskaře a bibliofila Martina Dyrynka, Antikvariát Ostrovní

  • Dušan Kállay

    Živé mašiny I./Mušla

    Položka č.: 259626

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:47

    linoryt, 58 x 58 cm, sign. PD Dušana Kállay, 1/4, mírně pokrčený a mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Zorka Krejčí

    (1979)

    Uvnitř

    Položka č.: 259627

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:48

    sítotisk, 2020, 35 x 45 cm, sign. PD Zorka Krejčí 2020, A.T., vystaveno na výstavě Jádra 2+2+2 (Galerie Vltavín 31. 7. - 25. 9. 2020)

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Stanislav Bubáň

    (1961)

    Silkscreen

    Položka č.: 259628

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:49

    serigrafie, 1994, 79 x 53 cm, sign. LD S. Bubáň 94, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 259629

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:50

    litografie, 1964, 15 x 42 cm, sign. PD V. Kubašta, rám, 3/100, na zadní straně značeno autorským razítkem a razítkem čfvu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Chadima

    Podzim

    Položka č.: 259630

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:51

    litografie, 1974, 15,5 x 37,5 cm, sign. PD Chadima 74, rám, 9/60, na zadní straně štítek Dílo s popisem a razítko čfvu, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Chadima

    Vyšehrad

    Položka č.: 259631

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:52

    litografie, 1973, 15 x 41,5 cm, sign. PD Chadima 73, rám, 48/60, na zadní straně štítek Dílo s popisem a razítko čfvu, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Kartuziánský kostel sv. Trojice v Kr. Poli v Brně

    Položka č.: 259632

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2021 11:53

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)