• Pavel Sukdolák

    (1925)

    Vír III

    Položka č.: 244605

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:50

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Bludičky

    Položka č.: 244606

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:51

    akvantinta, 31,5 x 23,2 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/20, značeno LD, vytiskl P.S., antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Noemova Archa

    Položka č.: 244607

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:52

  • Jana Reinerová

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 244609

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:54

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Jana Reinerová

    Karlův most v noci

    Položka č.: 244610

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:55

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 1/50, mírně zažloutlý a při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Pavel Roučka

    Pohádka

    Položka č.: 244611

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:56

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Pavel Roučka

    Diptych

    Položka č.: 244612

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:57

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Pavel Roučka

    Dívčí akt

    Položka č.: 244613

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:58

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Pavel Roučka

    Píseň písní

    Položka č.: 244614

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:59

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 244615

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:00

  • Pavel Roučka

    Vsemirnaja kosmorama

    Položka č.: 244616

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:01

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Temné křivky

    Položka č.: 244619

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:04

    akryl, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kampa

    Položka č.: 244620

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:05

    litografie, 1983, 40,5 x 30,2 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, č. 187/200, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

  • Vladimír Novák

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 244621

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:06

    litografie, 52,5 x 37 cm, sign. DU V. Novák 2000, č. 32/100, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Ivan Ouhel

    Kdesi na planetě

    Položka č.: 244622

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:07

    dřevoryt, akvarel, papír, 2006, 29,7 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 06, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Aleš Lamr

    Vzácný kámen

    Položka č.: 244623

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:08

    litografie, 1991, 54,5 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 91, rám, 72/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 244624

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:09

    litografie, 2010, 31,6 x 42,3 cm, sign. DU Načeradský 2010, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    Položka č.: 244625

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (118 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:10

    Aktuální cena: 3.300 CZK (118 €)

  • Otto Placht

    Muž

    Položka č.: 244626

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:11

    litografie, 2019, 58 x 48,5 cm, sign. PD Otto Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Kudlanky

    Položka č.: 244627

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:12

    litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, 16/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 244628

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:13

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, 4/5, žák prof. M. Rittsteina

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Selfcontained

    Položka č.: 244629

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:14

  • Tomáš Bím

    Míč

    Položka č.: 244630

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:15

    litografie, 2000, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 00, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Kaktus

    Položka č.: 244631

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:16

    litografie, 2006, 19 x 13,5 cm, sign. PD Bím 06, rám, č. 140/150, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Červánky

    Položka č.: 244632

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:17

    litografie, 2000, 31 x 36,5 cm, sign. DU Bím 00, rám, č. 35/132, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 244633

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:18

    olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 244634

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:19

    olej, plátno, 100 x 100 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Václav Lamr

    Duchovní kompozice

    Položka č.: 244635

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:20

    kombinovaná technika, papír, 1992, 20,6 x 25 cm, sign. PD V. Lamr 92, pasparta, práce autora zaměřujícího se ve své tvorbě na duchovní tématiku, Antikvariát Dlážděná

  • Ludvík Voneš

    (1910-1978)

    Reminiscence

    Položka č.: 244636

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:21

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Jan Šafránek

    Ohnivé spojení

    Položka č.: 244637

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:22

    akvarel, papír, 2013, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)