• Jiří Škoch

    Akt ženy

    Položka č.: 262006

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 15:58

    fotomontáž, 11,8 x 14,7 cm, na zadní straně štítek Jiří Škoch fotograf - Písek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Skopce na SPŠ grafické v Praze, člen Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jiří Škoch

    Akt ženy

    Položka č.: 262007

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 15:59

    fotomontáž, 18 x 14,2 cm, na zadní straně štítek Jiří Škoch fotograf - Písek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Skopce na SPŠ grafické v Praze, člen Asociace profesionálních fotografů

  • Jiří Škoch

    Akt ženy

    Položka č.: 262008

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:00

    fotomontáž, 10,4 x 7,9 cm, na zadní straně štítek Jiří Škoch fotograf - Písek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Skopce na SPŠ grafické v Praze, člen Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Výsadkáři

    Položka č.: 262009

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:01

    akvarel, papír, 44 x 44,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 262010

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:02

    lept, 32,8 x 24,5 cm, sign. PD K. Štěch, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Lesní divadlo

    Položka č.: 262011

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:03

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Muzikanti hrají kyšickým házenkářům

    Položka č.: 262012

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:04

    litografie, 1975, 38 x 30 cm, sign. PD Št 75, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 262013

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:05

    pastel, papír, 1954, 50,4 x 70,2 cm, sign. LD Jaroslav Šváb 1954, při okrajích mírně pokrčený papír, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku če…

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Duha

    Položka č.: 262014

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:06

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Sklizeň

    Položka č.: 262015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:07

    litografie, 17,3 x 12 cm, sign. PD M Švabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Pra…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vlasta Švejdová

    Princezna a mladý hoch

    Položka č.: 262016

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:08

    serigrafie, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vlasta Švejdová, č. 64/200, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Pražské památky

    Položka č.: 262017

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:09

    serigrafie, 20,9 x 29,6 cm, sign. LD Karel Teissig, č. 64/200, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Jezdec

    Položka č.: 262018

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:10

    suchá jehla, 20,5 x 20 cm, novotisk z původní desky, levý dolní roh malinko ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Paganini II.

    Položka č.: 262019

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:11

    suchá jehla, 28 x 20 cm, novotisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • Vojtěch Tittelbach?

    (1900-1971)

    Postava ženy

    Položka č.: 262020

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:12

    olej, karton, 37 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Karel Toman

    (1888-?)

    Moře

    Položka č.: 262021

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:13

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Don Quijote

    Položka č.: 262022

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:14

    lept, 33 x 23,4 cm, sign. PD E. Tomanová, A.T., studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Práce (cyklus šesti litografií)

    Položka č.: 262023

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:15

    5x litografie, 1944, všechny sign. PD Karel Tondl, chybí litografie č. 2, na obálce razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, lehce zašpiněná obálka, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofi…

  • Jiří Toroň

    (1924)

    Okoř

    Položka č.: 262024

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:16

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Roman Trabura

    Moře II

    Položka č.: 262025

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (317 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:17

    Aktuální cena: 7.600 CZK (317 €)

  • Roman Trabura

    Moře III

    Položka č.: 262026

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:18

    akvarel, kvaš, papír, 2004, 31,5 x 36 cm, sign. vzadu Roman Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

  • Roman Trabura

    Les

    Položka č.: 262027

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:19

    akvarel, kvaš, papír, 2005, 29 x 41,5 cm, sign. vzadu Roman Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

  • Roman Trabura

    Moře I

    Položka č.: 262028

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:20

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

  • Jan Trampota

    (1889-1942)

    Ledeburská zahrada

    Položka č.: 262029

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:21

    olej, dřevěná deska, 1942, 94,5 x 67 cm, sign. PD J Trampota 42, rám, Trampotova pozdní práce, vzniklá pravděpodobně na zakázku, konzultováno a ověřeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Preislera na VŠUP v Praze, člen Spolku výtvarných umělců…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Jan Trampota

    (1889-1942)

    Domy v krajině

    Položka č.: 262030

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:22

    tužka, tuš, papír, 1923, 11,5 xy 16,5 cm, sign. LD Jan Trampota 1923, rám, žák prof. E. Dítěte a J. Preislera na VŠUP v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Mánes

  • Jana Truksová

    Jen vykročit...

    Položka č.: 262031

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:23

    litografie, 1994, 54 x 43,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1994, 11171, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

  • Bohumil Ullrych

    Herci

    Položka č.: 262032

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:24

    olej, plátno, 1934, 25,2 x 19,6 cm, sign. PD B. Ullrych 34, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Vesnický hřbitov

    Položka č.: 262033

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:25

    olej, plátno, karton, 36 x 45,4 cm, PD razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, U horního okraje uprostřed a v pravém rohu plátno ušpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 262034

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:26

    olej, karton, 1944, 21,1 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 44, nepatrně odřeno u okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u jezera

    Položka č.: 262035

    Plánované ukončení: 25. 01. 2022 16:27

    olej, plátno, karton, 28 x 38,5 cm, na okrajích mírně odřené plátno , antiqari.at Radhošťská