• Bohumil Ullrych

    Děvče

    Položka č.: 246278

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:02

    akvarel, tuš, papír, 1937, 19,5 x 11 cm, sign. PD B. Ullrych 1937, papírová pasparta, papír lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dva roky

    Položka č.: 248031

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:04

    suchá jehla, 2009, 14,5 x 10,4 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 4/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Z Nového světa

    Položka č.: 246291

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce

    Položka č.: 246294

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:06

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 246295

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:08

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Meandry

    Položka č.: 248107

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:09

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 248108

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:10

    reliéfní grafika, 2002, 29 x 28 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Lubomír Mecl

    Přístav

    Položka č.: 246300

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Papoušek - Nasca

    Položka č.: 248109

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:11

    slepotisk, 2001, 31 x 15 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    Položka č.: 248110

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:12

    tisk z výšky, 2001, 25 x 22 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    Položka č.: 246305

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice I

    Položka č.: 248111

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:13

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XVIII

    Položka č.: 248112

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:14

    monotyp, 2002, 26 x 33,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Kampa pod Karlovým mostem

    Položka č.: 246313

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    akvarel, papír, 30,5 x 41,5 cm, v horní části skvrny od vody, při hornímokraji vytržen kus papíru cca 05 x 2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice V

    Položka č.: 248113

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:15

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl VII. / Karel VII.

    Položka č.: 246699

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:16

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) nepatrný flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Válek

    Skvrny

    Položka č.: 248136

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:18

    slepotisk, 1995, 22 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 95, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    Položka č.: 246701

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Vážka

    Položka č.: 248141

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:19

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Had

    Položka č.: 248145

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:20

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    Položka č.: 246703

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Strach

    Položka č.: 250722

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:23

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvě postavy

    Položka č.: 250723

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:24

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Na útesu

    Položka č.: 250724

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:25

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Eva Vlasáková

    Časné ráno v Lokereu

    Položka č.: 251577

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:26

    kombinovaná technika, 59 x 50 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 20/35, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Wagstaff

    Lorenzo de Medici

    Položka č.: 246738

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno Du Engraved by Wagstaff from a Print by Raffaelle Morghen after a picture by G. Yasari, zažloutlý papír, na levém okrtaji papíru hnědý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Milan Nápravník

    (1931-2017)

    Položka č.: 251709

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:27

    inverzáž, bromostříbrná fotografie, 60,8 x 50,4 cm, na rubu ověření pravosti paní Doddy Nápravníkové

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I like to hate you

    Položka č.: 254844

    Vyvolávací cena: 14.750 CZK (590 €)

    Plánované ukončení: 19. 10. 2021 21:28

    kombinovaná technika, papír, sololit, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality …

    Aktuální cena: 14.750 CZK (590 €)

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    Položka č.: 246794

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)