• B. Mládek

    Ulice

    Položka č.: 260294

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:15

    akvarel, tuš, papír, 1970, 32 x 45 cm, sign. LD B. Mládek 1970, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Třešně

    Položka č.: 260235

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:16

    olej, sololit, 10,8 x 28 cm, sign. PD A. Moravec 68, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Na pasece

    Položka č.: 239708

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:17

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 260220

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Neznámý autor (Čína)

    Kaligrafie

    Položka č.: 252078

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:19

    dřevoryt, 85 x 63 cm, mírně pokrčený papír, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Růže

    Položka č.: 257883

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:20

    litografie, 1974, 42 x 29 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, pasparta, 96/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 260310

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:21

    olej, karton, 25 x 32 cm, sign. PD Sedláček, rám, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Na břehu

    Položka č.: 260301

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Fero Sivko

    Zelenáč

    Položka č.: 259956

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:23

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Stanislav Slavík

    Položka č.: 260297

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:24

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Husa

    Položka č.: 260275

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:25

    litografie, 1948, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD N. Syrecká, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Štefek

    (1901-1980)

    Zimní motiv

    Položka č.: 249086

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Štolovský

    Podzim

    Položka č.: 234192

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:27

    tempera, papír, 1978, 50 x 69 cm, sign. LD Štolovský Aleš 1978, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    Položka č.: 260015

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:28

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Sběračky brambor

    Položka č.: 260016

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:29

    akvarel, tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD V. Trefil, rám, na paspartě vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Klára Trnková

    Divka v okně

    Položka č.: 260318

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:30

    litografie, 47,5 x 32,5 cm, sign. PD Klára Trnková, autorský tisk, mírně zařloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • G. Vašura

    Položka č.: 202033

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:31

    olej, karton, 27,5 x 32 cm, sign. PD G. Vašura, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kateřina Vítečková

    Lodičky

    Položka č.: 260230

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:32

    monotyp, 1963, 42 x 25 cm, sign. PD Kateřina Vítečková, rám, 43952, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • V. Vovsík

    Zima v Brdech

    Položka č.: 190201

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:33

    olej, plátno, 1954, 25 x 35 cm, sign. PD V. Vovsík, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Joachym Beruschka

    (1973)

    Tao III.

    Položka č.: 256010

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:34

    linoryt, 34 x 64 cm, sign. PD Joachym Beruschka, 3/6, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, poté na Newcastle College a londýnské Byam Shaw School of Art, člen Klubu literárních géniů (KLG)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Joachym Beruschka

    (1973)

    Tao I.

    Položka č.: 256009

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:35

    linoryt, 40 x 60 cm, sign. PD Joachym Beruschka, 3/6, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, poté na Newcastle College a londýnské Byam Shaw School of Art, člen Klubu literárních géniů (KLG)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Kompozice s X

    Položka č.: 245462

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:36

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD Tereza Kučerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Oválná struktura

    Položka č.: 256088

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:37

    linoryt, 2015, 27,5 x 24,3 cm, sign. PD Manojlín 2015, 11/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Trojúhelníková struktura

    Položka č.: 256087

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:38

    linoryt, 2015, 27 x 24,3 cm, sign. PD Manojlín 2015, 10/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

  • Jana Reinerová

    Jezírko v Central Parku

    Položka č.: 255295

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:39

    litografie, 27 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Fontána (Wagnerův dům v Bayreuthu)

    Položka č.: 255293

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:40

    litografie, 33,3 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    U Jiřího Muchy

    Položka č.: 258462

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:41

    litografie, 37,9 x 48,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Obličeje

    Položka č.: 260259

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:42

    lavírovaná kresba tuší, 2018, 29,4 x 20,9 cm, sign. na zadní straně Rozehnal, dobrý stav, LD ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Oko

    Položka č.: 260258

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:43

    lavírovaná kresba tuší, 2018, 29,5 x 21,1 cm, sign. na zadní straně Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Položka č.: 244823

    Plánované ukončení: 07. 12. 2021 18:44

    strukturální tisk, 2017, 41 x 29 cm, sign. PD a na zadní straně Robert Sedmík 2017, každý z nabízených grafických listů R. Sedmíka je jedinečný, protože je tištěn jako monotyp kombinovanou technikou do plastové matrice, ve které není možno provádět větší náklady, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)