Les

    Položka č.: 250401

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:06

    olej, plátno, 36,5 x 46 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pakůň

    Položka č.: 250402

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:07

    rohovina, 24 x 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Injekce

    Položka č.: 250403

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:08

    tuš, papír, 13,5 x 18,5 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 250404

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:09

    tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámý autor (Německo)

    Postavy

    Položka č.: 250405

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:10

    pastel, papír, 100 x 78 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Novák

    (1914-1984)

    Molitorovský zámeček

    Položka č.: 250406

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:11

    olej, plátno, 1943, 47 x 61 cm, sign. PD JarNov 43, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Vladimír Novák

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 250407

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:12

    litografie, 52,5 x 37 cm, sign. DU V. Novák 2000, č. 32/100, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Novák

    (1880-1917)

    Svatopluk Čech

    Položka č.: 250408

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:13

    kovová plaketa, 1910, 10 x 24,2 (21,5 x 33) cm, značeno LD v kovu V. Novák, secesní reliéfní plaketa, vytvořená na počest Svatopluka Čecha, významného pěvce a národního buditele. Plaketa je zapuštěna do černě mořeného dřeva, prémie pražské Umělecké besedy na rok 1910, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • V. Novák

    Stavení v krajině

    Položka č.: 250409

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:14

    olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Otava nad Slaníkem

    Položka č.: 250410

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:15

    litografie, 1978, 21 x 61 cm, sign. DU K. Oberthor 78, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Náměstí v Českých Budějovicích

    Položka č.: 250411

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:16

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. DU K. Oberthor, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 250412

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:17

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Šumava

    Položka č.: 250413

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:18

    litografie, 32 x 43 cm, značeno DU OK a na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Na Jizeře u Toušně

    Položka č.: 250414

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:19

    litografie, 1956, 30 x 40 cm, sign. PD K. Oberthor 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    U řeky

    Položka č.: 250415

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:20

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, rám, č. 7/15, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 250416

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:21

    litografie, 1959, 47 x 38 cm, sign. DU K. Oberthor 59, 60/100, při dolním okraji mimo tisk dírka na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 250417

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:22

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Úlovek

    Položka č.: 250418

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:23

    litografie, 46 x 37 cm, značeno DU OK a na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Česání ovoce

    Položka č.: 250419

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:24

    litografie, 1945, 35 x 26 cm, sign. LD JObrovský 45, rám

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Léto

    Položka č.: 250420

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:25

    litografie, 1944, 34,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Obrovský 44, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Antoni Oleszczynski

    (1794-1879)

    Kosciuszko

    Položka č.: 250421

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:27

    ocelorytina, 1829, 12,5 x 9,5 cm, značeno LD Nach der Natur v. Oleszczynski a PD in stahl gest. v. Fleischmann, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Moře

    Položka č.: 250422

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:28

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Ouhel

    Oranice

    Položka č.: 250423

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:29

    akvarel, tuš, papír, 32 x 38 cm, sign. PD I. Ouhel, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Pastyřík

    Nábřeží

    Položka č.: 250424

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:30

    tužka, tempera, papír, 26,5 x 31 cm, sign. PD M. Pastyřík, rám, návrh scény: Molier - Janek

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Při měsíčku

    Položka č.: 250425

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:31

    lept, kombinovaná technika, 1987, 17,5 x 17,5 cm, sign. DU Jaroslava Pešicová, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Petrica

    (1900-?)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 250426

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:32

    pálená hlína, 14 x 36 x 16 cm, značeno dole V. Petryca, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pico

    Člověk a zvířátka

    Položka č.: 250427

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:33

    linoryt, ruční papír, 41 x 45 cm, sign. PD Pico, LD popsáno autorem: Berlin, Antikvariát Dlážděná

  • Pico

    Tvář

    Položka č.: 250428

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:34

    linoryt, ruční papír, 57,5 x 40 cm, sign. PD Pico, LD popsáno autorem: Berlin, Antikvariát Dlážděná

  • Pico

    Muž, slon a ryba

    Položka č.: 250429

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:35

    linoryt, ruční papír, 1971, 28 x 33,5 cm, sign. PD Pico, LD popsáno autorem: Berlin 1971, Antikvariát Dlážděná

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Panáček

    Položka č.: 250430

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:36

    litografie, 1980, 39,8 x 29,8 cm, sign. PD Radek Pileček 80, č. 31/80, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU