• Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:56

    litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    Položka č.: 229954

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:58

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Průhled branou

    Položka č.: 229964

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:00

    dřevoryt, 7,5 x 7,3 cm, sign. PD L. Vlodek, použito jako pohlednice, antiqari.at Radhošťská, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:02

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:04

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:06

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W.J. Rozendaal

    Krotitel

    Položka č.: 229974

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:08

    litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    Položka č.: 231326

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:10

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 232699

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:14

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Zimní krajina

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:16

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:18

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:20

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. B. Bérauger

    Píseň Nový denní rozkaz

    Položka č.: 234082

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:22

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. B. Bérauger

    Myšlenka

    Položka č.: 234085

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:24

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Čtení

    Položka č.: 234093

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:26

    tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    Položka č.: 234096

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:28

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 234099

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:30

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 234103

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:32

    uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hlava Jana Křitele

    Položka č.: 234123

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:34

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Poutník

    Položka č.: 234826

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:36

    dřevoryt, 7 x 12 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stromy (Ex libris Dr. Ebba Jahnová

    Položka č.: 234829

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:38

    dřevoryt, 12 x 9,7 cm, LU značeno ve štočku AM, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 234859

    Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:40

    dřevoryt, 1924, 9,8 x 9,5 cm, zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 560 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    Položka č.: 234879

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:42

    kolorovaný dřevoryt, 5 x 5,5 cm, papír na pravém horním rohu nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 234881

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:44

    kolorovaný dřevoryt, 10,5 x 6 cm, značeno PD V. Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adámek

    Růžové domy

    Položka č.: 234889

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:46

    linoryt, 1972, 13 x 28 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horním rohu proděraven, lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:48

    linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:50

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Vidíš, jak ti prospěl ten osmidenní zájezd na velikonoční ostrovy!

    Položka č.: 234915

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:52

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už…

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Ukousnout hlavu

    Položka č.: 235046

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:54

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, na papíře skvrna cca 5 x 5 mm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Dvě rakety a důstojník

    Položka č.: 235048

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 20:56

    tuš, běloba na papíře, 15 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook