• Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 263165

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:56

    lept, 1989, 46 x 64 cm, sign. PD D. Smutný 89, č. 7/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 263150

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 18:58

    litografie, 1964, 15 x 42 cm, sign. PD F. Emler, rám, 3/100, na zadní straně značeno autorským razítkem a razítkem čfvu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Hrubý

    Na parapetu

    Položka č.: 262687

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:00

    dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Hrubý

    Zkroucený strom

    Položka č.: 262686

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:02

    dřevoryt, 8 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý, rám, LD v desce Hrubý, zašlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Hrubý

    Viadukt

    Položka č.: 262685

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:04

    dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Rybička

    (1817-1872)

    Hradčany

    Položka č.: 262646

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:06

    kolorovaná mědirytina, 9 x 13,2 cm, značeno PD Gez. u. Gest v. Jos Rybička, rám, na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • A. Širúček

    Lesní cesta

    Položka č.: 262645

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:08

    olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 262641

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:10

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    Položka č.: 262640

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:12

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 262639

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:14

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Benetka

    Marylin

    Položka č.: 262622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:16

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným u…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Karel Benetka

    Tichý dům

    Položka č.: 262620

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:18

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jiří Pařík

    Skokan

    Položka č.: 262619

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:20

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Šneidr

    Položka č.: 262398

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:22

    olej, překližka, 26,5 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, zašlý rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Šneidr

    Podzimní krajina

    Položka č.: 262397

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:24

    olej, překližka, 26,5 x 38 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Šneidr

    Žertovník u Železného Brodu

    Položka č.: 262396

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:26

    olej, překližka, 27 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Kojan

    (1886-1951)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 262395

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:28

    akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 262394

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:30

    pastel, uhel, papír, 29 x 22,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 262375

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:34

    litografie, 12,3 x 19,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Musil

    Vodnář

    Položka č.: 262306

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:36

    lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce dolu Exl. A.M + F.M, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Musil

    Kozoroh

    Položka č.: 262305

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:38

    lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Tomáš Bím

    Dunlop (ex libris Mauler J.)

    Položka č.: 262145

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:40

    suchá jehla, 1979, 8,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, a.t., zažloutlý papír, rám lehce odřen , antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • A. Mohl

    Letní krajina s rybníkem

    Položka č.: 262142

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:42

    olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Veselice

    Položka č.: 262140

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:44

    kolorovaná litografie, 1985, 28,5 x 31 cm, sign. PD Št 85, č. 92/150, papírová pasparta na několika místech ušpiněna a na grafice pár drobných flíčků, v rozích papír přilepen papírovou páskou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Děvče s kyticí tulipánů

    Položka č.: 262139

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:46

    kolorovaná litografie, 1977, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Št 77, č. 9/100, v rozích přilepeno na kartonu lepící páskou, mírně pomačkaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Stromy

    Položka č.: 262138

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:48

    fotografie, 36 x 54,6 cm, papír u horního okraje na dvou místech lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    1. stav

    Položka č.: 262137

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:50

    lept, 1986, 24,9 x 19,7 cm, sign. PD Frauknecht 1986, LD Pracovní tisk, 1. stav, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    5. stav

    Položka č.: 262136

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:52

    lept, 1986, 24,5 x 20 cm, sign. PD Frauknecht 86, LD Pracovní tisk 4/5. stav, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje

    Položka č.: 262131

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:54

    serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Kytice růží

    Položka č.: 262130

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 19:56

    suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)