• Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Velký dům

    Položka č.: 261516

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:28

    olej, plátno, 29,5 x 35 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jiří Hájek

    Město

    Položka č.: 261517

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:29

    olej, plátno, 73 x 100,5 cm, sign. PD Hájek, vzadu v rohu J. Hájek, rám, vzadu nalepen štítek s popisem (mírně poškozený)

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Městská brána

    Položka č.: 261518

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:30

    olej, karton, 52 x 39,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • I. Krňanský

    Ostrvá (Vysoké Tatry)

    Položka č.: 261519

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:31

    olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 261520

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:32

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Junek

    (1903-1976)

    U vody

    Položka č.: 261521

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:33

    olej, plátno, karton, 47,5 x 57,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jindřich Koukolský

    (1912-1971)

    Ležící akt

    Položka č.: 261522

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:34

    pastel, papír, 70 x 45 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Sychry na soukromé škole v Praze, poté prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Valentin Držkovic

    (1888-1969)

    Profil ženy v šátku

    Položka č.: 261523

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:35

    uhel, papír, 1929, 20,5 x 20,5 cm, sign. LD V. Držkovic Paris 29, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Zdrazila, prof. R. Jettmara a F. Schmutzera na AVU ve Vídni, člen Sdružení umělců moravských, Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení u…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Rozkročený chlapec

    Položka č.: 261524

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:36

    uhel, papír, 1895, 59 x 36 cm, sign. PD L Kuba Paris 1895, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera

  • Josef Matyáš Trenkwald

    (1824-1897)

    Ester u krále Achašveróše

    Položka č.: 261525

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:37

    tužka, papír, 11,3 x 9,5 cm, rám, PN značeno razítkem, papír zažloutlý, na několika místech hnědé tečky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Kamil Stuchlík

    (1863-1940)

    Portrét starce

    Položka č.: 261526

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:38

    uhel, papír, 46 x 40 cm, sign. LD Stuchlík Camill, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

  • Kamil Stuchlík

    (1863-1940)

    Portrét starce

    Položka č.: 261527

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:39

    uhel, papír, 44 x 38 cm, sign. PD Stuchlík Camill, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní

  • Vilma Vrbová - Kotrbová

    (1905-1993)

    Sedící děvčátko

    Položka č.: 261528

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:40

    akvarel, papír, 86 x 62 cm, sign. LD Vrbová Kotrbová, Vilma Vrbová, provdaná Kotrbová, (14. října 1905 Kutná Hora – 22. prosince 1993 Praha) byla česká malířka, portrétistka vynikající na poli dětského portrétu. Studovala na uměleckoprůmyslové škole v Praze (1921–1924) a poté na AVU v Praze v atelié…

  • Antoš Frolka

    (1877-1935)

    Ančka Falešníková

    Položka č.: 261529

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:41

    akvarel, papír, 1918-1924, 45,5 x 33 cm, sign. PD A. Frolka, na rámu štítek A. Frolka, rám, ukázka portrétní tvorby známého malíře Antoše Frolky. Kresba zpodobuje Annu Falešníkovou z Dúbravy u Strážnice, sestru malířky a tvůrkyně lidových kostýmů a výšivek Rozálie (Rozky) Falešníkové. Práce prozrazu…

  • Eduard Demartini

    (1892-1961)

    Portrét ženy

    Položka č.: 261530

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:42

    olej, plátno, 1938, 73 x 55 cm, monogr. PN E. 1938

  • Eduard Demartini

    (1892-1961)

    Portrét muže

    Položka č.: 261531

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:43

    olej, plátno, 1933, 73 x 55 cm, monogr. PD E. 33

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Portrét muže

    Položka č.: 261532

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:44

    Portrét muže

    Položka č.: 261533

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:45

    malba na plechu, 17. století, 16 x 11 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Victor Stretti

    (1878-1957)

    Portrét staré ženy

    Položka č.: 261534

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:46

    olej, plátno, 1910, 85 x 90 cm, sign. PD Viktor, rám

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • František Vitovský

    (1906-1980)

    Portrét Yvetky Paulové

    Položka č.: 261535

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:47

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Muž s bílým kapesníčkem

    Položka č.: 261536

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:48

    olej, plátno, 51 x 40,5 cm, sign. PU J. Poš, rám, místy odpadlá malba, antiqari.at Radhošťská

  • Franz Obermüller

    (1869-1917)

    Mnich

    Položka č.: 261537

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:49

    olej, plátno, 54,5 x 66,5 cm, sign. PN F. Obermüller, rám, malba zkrakelována, rám poškozen. Autor byl známý rakouský portrétista přelomu 19 a 20 století. Působil v jižním Tyrolsku a poté ve Vídni. Mezi soudobými sběrateli byly velmi populární jeho portréty Židů a rabínů. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Žena z ghetta

    Položka č.: 261538

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:50

    tempera, kvaš, papír, 1961, 61 x 45 cm, sign. PD Straka 61, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jaroslav Herbst

    (1887-1971)

    Dívka na lávce

    Položka č.: 261539

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:51

    olej, plátno, 69 x 40 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Konstantin Korzendörfer

    (1862-?)

    Muž a žena

    Položka č.: 261540

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:52

    2x olej, dřevo, 1918, 46 x 37,5 cm, oba sign. LD Korzendörfer 1918, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Položka č.: 261541

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:53

    tempera, papír, 1962, 61 x 43 cm, sign. LD Z. Blažek 62, vzadu věnování autora: Příteli Hnízdovi ku sv. Třem Králům 1964 Z. Blažek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • František Lange

    (1902-?)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 261542

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:54

    olej, plátno, 70 x 54 cm, sign. PD Fr. Lange, rám, Žák prof. A. Kalvody, J. Šafary v Plzni, W. Bartsche v Berlíně a prof. J. Dietze na Akademii v Mnichově. Maloval květinová zátiší a krajiny z okolí Plzně, kde také žil., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kalvody, J. Šafary v Plzni, W. Bartsche v Be…

  • Zdeněk Tůma

    (1907-1943)

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 261543

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:55

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1935, 62,5 x 44 cm, sign. PD Tůma 35, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Slunce v lahvi

    Položka č.: 261544

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:56

    olej, karton, 1984, 69 x 28 cm, monogr. PD ŠT 84, rám, na zadní straně věnování, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Vikéřská ulička večer

    Položka č.: 261545

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:57

    akvarel. pastel, papír, 1964, 21 x 15,5 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)