• A. Václav Mašek

    Dům v údolí

    Položka č.: 234088

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:00

    tuš, papír, 22 x 7,5 cm, PD monogr. A. V. M, studijní práce A. V. Maška, na pravém okraji hnědý malý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dům v Číně

    Položka č.: 234076

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:02

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Před Svatým Mikulášem

    Položka č.: 234069

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:04

    litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké …

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dubová

    Upřený pohled

    Položka č.: 232757

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:06

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monika Abbott

    (1948)

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:08

    monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 225278

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:10

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Tvář

    Položka č.: 225215

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:12

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:14

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad polem

    Položka č.: 222162

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:16

    olej, karton, 16,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221750

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:18

    linoryt, 1962, 28,3 x 37,3 cm, sign. PD L. Stejskal 62, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    Položka č.: 218262

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:20

    olej, papír, 9,8 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Lavička lásky

    Položka č.: 217481

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:22

    tuš, papír, 5 x 6,3 cm, na podlepu popsáno autorem: Letní večer - nejsem lhostejný k požadavkům populace!, zašpiněno, podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Taxi

    Položka č.: 217459

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:24

    fix na papíře, 21 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • St. Sedlář

    Borovice

    Položka č.: 213604

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:26

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Postavy (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 208847

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 28. 07. 2022 22:28

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35,5 x 49 cm, sign. B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt na lvici

    Položka č.: 249311

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:00

    tuš, tužka, papír, 6,4 x 6,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Žena s hadem

    Položka č.: 249313

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:01

    tuš, tužka, papír, 8,2 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    U okna

    Položka č.: 249329

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:02

    tuš, tužka, papír, 18,8 x 12,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Dva akty

    Položka č.: 249330

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:03

    tužka, papír, 11,9 x 9,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie aktů

    Položka č.: 249335

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:04

    tužka, papír, 18,5 x 23,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie aktů

    Položka č.: 249336

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:05

    tužka, papír, 18,5 x 23,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt v šátku

    Položka č.: 249338

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:06

    2x tuš, tužka, papír, 10,5 x 7; 9,7 x 6,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    3x Exlibris

    Položka č.: 249340

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:07

    3x tuš, tužka, papír, 6,8 x 3,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    2x Exlibris

    Položka č.: 249341

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:08

    tuš, tužka, papír, 13,5 x 5,5; 10,5 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Lukostřelec

    Položka č.: 249344

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:09

    tuš, tužka, papír, 12,2 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    Položka č.: 249345

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:10

    tuš, tužka, papír, 12 x 8,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    Položka č.: 249346

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:11

    tuš, tužka, papír, 16,8 x 12,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    Položka č.: 249347

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:12

    tuš, tužka, papír, 16,8 x 12,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    Položka č.: 249348

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:13

    tuš, tužka, papír, 19,3 x 13,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie

    Položka č.: 249349

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 08. 2022 14:14

    tužka, papír, 22 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook