• A. Václav Mašek

    Dům v údolí

    No.: 234088

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:00

    tuš, papír, 22 x 7,5 cm, PD monogr. A. V. M, studijní práce A. V. Maška, na pravém okraji hnědý malý flíček,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Dům v Číně

    No.: 234076

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:02

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Před Svatým Mikulášem

    No.: 234069

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:04

    litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of The As…

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Dubová

    Upřený pohled

    No.: 232757

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:06

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU,

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    No.: 226102

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:08

    Current price: 500 CZK (21 €)

    No.: 225278

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:10

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Tvář

    No.: 225215

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:12

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Vzhlížení

    No.: 223926

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:14

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad polem

    No.: 222162

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:16

    olej, karton, 16,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    No.: 221750

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:18

    linoryt, 1962, 28,3 x 37,3 cm, sign. PD L. Stejskal 62, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of F…

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    No.: 218262

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:20

    olej, papír, 9,8 x 15 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Pařík

    Lavička lásky

    No.: 217481

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:22

    tuš, papír, 5 x 6,3 cm, na podlepu popsáno autorem: Letní večer - nejsem lhostejný k požadavkům populace!, zašpiněno, podlepeno,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Taxi

    No.: 217459

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:24

    fix na papíře, 21 x 28 cm,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • St. Sedlář

    Borovice

    No.: 213604

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:26

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (konvolut 3 kreseb)

    No.: 208847

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 28. 07. 2022 22:28

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35,5 x 49 cm, sign. B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt na lvici

    No.: 249311

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:00

    tuš, tužka, papír, 6,4 x 6,1 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Žena s hadem

    No.: 249313

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:01

    tuš, tužka, papír, 8,2 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    U okna

    No.: 249329

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:02

    tuš, tužka, papír, 18,8 x 12,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Dva akty

    No.: 249330

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:03

    tužka, papír, 11,9 x 9,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie aktů

    No.: 249335

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:04

    tužka, papír, 18,5 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie aktů

    No.: 249336

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:05

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt v šátku

    No.: 249338

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:06

    2x tuš, tužka, papír, 10,5 x 7; 9,7 x 6,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    3x Exlibris

    No.: 249340

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:07

    3x tuš, tužka, papír, 6,8 x 3,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    2x Exlibris

    No.: 249341

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:08

    tuš, tužka, papír, 13,5 x 5,5; 10,5 x 8,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Lukostřelec

    No.: 249344

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:09

    tuš, tužka, papír, 12,2 x 8,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    No.: 249345

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:10

    tuš, tužka, papír, 12 x 8,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    No.: 249346

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:11

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    No.: 249347

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:12

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    No.: 249348

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:13

    tuš, tužka, papír, 19,3 x 13,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie

    No.: 249349

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 03. 08. 2022 14:14

    tužka, papír, 22 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)