• Bohumil Ullrych

    Dvě pradleny

    Položka č.: 245565

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:34

    olej, plátno, 20,5 x 26,5 cm, plátno na okrajích lehce odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka při ranní toalety

    Položka č.: 245566

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:36

    olej, karton, 1974, 26 x 19,3 cm, sign. PD B. Ullrych 74, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zahleděná

    Položka č.: 245567

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:38

    olej, plátno, 26,5 x 21 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie aktu

    Položka č.: 245568

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:40

    olej, plátno, 1944, 9,6 x 7,1 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pasačka koní

    Položka č.: 245569

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:42

    olej, papír, 1937, 19 x 14,6 cm, sign. LD B. Ullrych 37, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zimním městem

    Položka č.: 245570

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:44

    olej, karton, 14,6 x 28 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlštejn

    Položka č.: 245571

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:46

    olej, karton, 10,7 x 15,1 cm, v levo nahoře kousek papíru utržen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krajina s ruinami

    Položka č.: 245572

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:48

    olej, papír, 10,1 x 19 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • J. Palacios

    Toreador

    Položka č.: 245573

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:50

    litografie, 31,5 x 48,5 cm, značeno LD imp. y lit. de J Palacios, PD arenal 27 Madrid, rám, uprostřed přeloženo, mírně zažlotlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • J. Palacios

    V aréně

    Položka č.: 245574

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:52

    litografie, 47,3 x 31,3 cm, rám, značeno LD Estab. Tipolitográfico, PD J. Palacios, Arenal 27; příloha časopisu La Lidia, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 245575

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Manželské etudy

    Položka č.: 245576

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:56

    kresba na ultrafanu, akvarel, 16 x 22 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Sebastian Münster

    (1488-1552)

    Praga 1574

    Položka č.: 245577

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:58

  • Jan Zrzavý

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    Položka č.: 245578

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:00

    Portrét dívky

    Položka č.: 245579

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:02

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 245580

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:04

    tužka, kvaš, papír, 1970, 16 x 43 cm, LD monogr. FH 70, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Věže kostela

    Položka č.: 245581

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:06

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Břízy u řeky

    Položka č.: 245582

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:08

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1893-1973)

    Návrat z fronty

    Položka č.: 245583

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    Položka č.: 245584

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:16

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Archa

    Položka č.: 245588

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:20

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:22

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kostelní věž

    Položka č.: 245590

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:26

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Karlův most

    Položka č.: 245592

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:28

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Eva Janíčková

    Večer

    Položka č.: 245593

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Sklizeň vína (P.F: 1963)

    Položka č.: 245594

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:32

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)