Děti

    No.: 251447

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:53

    olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Japonská kreslená dívka

    No.: 251459

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:54

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Postava

    No.: 251460

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:55

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • John Hassell

    Číhající indiáni

    No.: 251461

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:56

    chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jana Reinerová

    Cesta v Chlumu

    No.: 253966

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:57

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jana Reinerová

    Cesta

    No.: 253967

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:58

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    No.: 255395

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:59

    etching, 1988, 25,5 x 19 cm, sign. lower/middle B.Waageová 1988, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František V. Votruba

    (1895-?)

    Srny

    No.: 255399

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:00

    olej, sololit, 40 x 60 cm, sign. PD F. Votruba, vzadu nalepen autorský štítek, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

  • Ingrid Glaserová

    Antická báje

    No.: 255554

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:01

    etching, 1988, 64,3 x 49 cm, signed lower/right Glaserová 88, rám, no. 8/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Jagr at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, studied at Rietveld Academy in Amsterdam

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Kůň

    No.: 255590

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:02

    lept, 52 x 38 cm, sign. DU N. Synecká, rám, č. 9/40, tisk M. Dřímal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Nove sdruzeni

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Hlava koně

    No.: 259396

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:03

    Current price: 350 CZK (15 €)

    U rybníka

    No.: 260164

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:04

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Štědrý

    Kytice ve džbánku

    No.: 260166

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:05

    olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Studie stromu

    No.: 260167

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:06

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Kleopatra na Nilu

    No.: 260169

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:07

    olej, plátno, 50 x 70 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (40 €)

    Trosky

    No.: 260171

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:08

    olej, plátno, 35 x 61 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Marie Čmelíková

    Kytaroidní variace pro Milana

    No.: 260172

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:09

    olej, překližka, 2012, 41 x 55 cm, monogr. PD MČ 2012, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Světla Žáková - Štrupová

    (1924-1978)

    Kytička

    No.: 262212

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:10

    litografie, 21,5 x 14,7 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, pasparta, č. 29/95, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Obrovský and K. Minář at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Kentaur ve Valdštejnské zahradě

    No.: 262216

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:11

    lept, 11,5 x 7,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, č. 125/250, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Autoportrét

    No.: 263194

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:12

    oil on canvas, 50 x 40 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Portrét ženy

    No.: 263195

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:13

    oil on canvas, 60 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Masopust

    No.: 263238

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:14

    woodcut, 1956, 20,5 x 19 cm, signed lower/right Rolčík 56, rám, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Knap

    Pohled na vesnici

    No.: 263647

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:15

    olej, sololit, 1968, 33 x 68,5 cm, sign. PD Knap 68, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • K. Frydrych?

    Strom se stavením

    No.: 263812

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:16

    olej, karton, 49,5 x 70,5 cm, sign. PD K. Frydrych?, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jaroslav Rubeš

    Lesní cesta

    No.: 263823

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:17

    olej, karton, 23 x 16,5 cm, sign. LD Rubeš, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Jeleního příkopu

    No.: 266112

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 15:18

    aquatint, 37,5 x 32,5 cm, signed lower/right Jar. Stretti - Zamponi, rám, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.900 CZK (121 €)