• Markéta Vohradská

    (1967)

    Krajina (PF 1993)

    Položka č.: 242784

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:32

    linoryt, 1992, 6,5 x 11,8 cm, sign. DU M. Vohradská 92, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • František Šára

    V krajině (PF 2008)

    Položka č.: 242785

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:34

    litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s věží

    Položka č.: 242842

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:36

    litografie, 1978, 19,3 x 13 cm, sign. LN B.S. Urban, autor použil jako P.F. 1979, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně,…

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Muž v kroji

    Položka č.: 242934

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:38

    akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, zašlý, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • A. Václav Mašek

    V záři

    Položka č.: 242935

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:40

    akvarel, tužka, papír, 35 x 24,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Ženy

    Položka č.: 242936

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:42

    akvarel, papír, 30 x 24 cm, zašlý papír, nahoře v levém rohu flek od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    Položka č.: 242938

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:44

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • R. Woodman

    Bossuet

    Položka č.: 242939

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:46

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Frederick II.

    Položka č.: 242940

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:48

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Scriven from the original by Carlo Vanloo, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • J. Thompson

    Dr. Cartwright

    Položka č.: 242945

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:50

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Clyde

    Položka č.: 242946

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:52

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Bentham

    Položka č.: 242947

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:54

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen Stücke

    Položka č.: 243183

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:56

    kamenorytina, 17,5 x 35,5 cm, lehce zažloutlý, poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Položka č.: 243366

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 19:58

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    Položka č.: 243370

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:00

    dřevoryt, 1937, 32,3 x 24 cm, sign. PD V Sychra, při horním okraji papíru mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 244235

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:02

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 244906

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:04

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jiří Pařík

    Abstrakce

    Položka č.: 245305

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:06

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    Položka č.: 245326

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:08

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlštejn

    Položka č.: 245571

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:10

    olej, karton, 10,7 x 15,1 cm, v levo nahoře kousek papíru utržen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:12

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:14

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Kostelní věž

    Položka č.: 245590

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:16

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:18

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:20

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Sládek

    (1906-1982)

    Stromy

    Položka č.: 245889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:22

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    Položka č.: 246701

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:24

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    Položka č.: 246703

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:26

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    Jaroslav Hilberton

    Položka č.: 246716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 20:30

    tisk, 1901, 23 x 19 cm, sign. DU na kameni M. Švabinský, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)