• Markéta Vohradská

    (1967)

    Krajina (PF 1993)

    No.: 242784

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:32

    linoryt, 1992, 6,5 x 11,8 cm, sign. DU M. Vohradská 92,

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • František Šára

    V krajině (PF 2008)

    No.: 242785

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:34

    litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07,

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s věží

    No.: 242842

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:36

    litografie, 1978, 19,3 x 13 cm, sign. LN B.S. Urban, autor použil jako P.F. 1979, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constit…

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Muž v kroji

    No.: 242934

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:38

    akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, zašlý, ušpiněný papír,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • A. Václav Mašek

    V záři

    No.: 242935

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:40

    akvarel, tužka, papír, 35 x 24,5 cm,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Ženy

    No.: 242936

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:42

    akvarel, papír, 30 x 24 cm, zašlý papír, nahoře v levém rohu flek od vody,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    No.: 242938

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:44

    akvarel, tužka, papír, 22,5 x 28 cm, zažloutlý papír, na papíru dvě menší hnedé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • R. Woodman

    Bossuet

    No.: 242939

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:46

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Frederick II.

    No.: 242940

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:48

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Scriven from the original by Carlo Vanloo, zašlý papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • J. Thompson

    Dr. Cartwright

    No.: 242945

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:50

    mědirytina, 12,3 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Thompson from a Picture in the possesion of Miss Cartwright, při horním okraji nepatrná skvrna od vody, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Clyde

    No.: 242946

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:52

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, levý okraj papíru zažloutlý,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Bentham

    No.: 242947

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:54

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from an original Picture by J,. Watts, papír při okrajích místy mírně zašpiněn, u horního okraje skvrna od vody,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen Stücke

    No.: 243183

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:56

    kamenorytina, 17,5 x 35,5 cm, lehce zažloutlý, poškozený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    No.: 243366

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 19:58

    olej, plátno, karton , 39 x 53,5 cm, sign. PD Sedláček, při okrajích odřené plátno, v rozích dírky po špendlíkách,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    No.: 243370

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:00

    dřevoryt, 1937, 32,3 x 24 cm, sign. PD V Sychra, při horním okraji papíru mimo tisk zbytky lepenky, , the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of The Manes Association of Fine Arti…

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    No.: 244235

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:02

    lept, 16,2 x 21,5 cm, sign. PD Vik, zažloutlý, při okrajích poničený papír, na papíře skvrnky, nezasahuje do tisku, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Ass…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Benetka

    No.: 244906

    Auction price: 480 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:04

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 480 CZK (20 €)

  • Jiří Pařík

    Abstrakce

    No.: 245305

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:06

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, při spodním okraji nepatrně natrženo,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    No.: 245326

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:08

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlštejn

    No.: 245571

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:10

    olej, karton, 10,7 x 15,1 cm, v levo nahoře kousek papíru utržen, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:12

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Lipsko

    No.: 245589

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:14

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Kostelní věž

    No.: 245590

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:16

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Zrcadlo

    No.: 245599

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:18

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:20

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jan Sládek

    (1906-1982)

    Stromy

    No.: 245889

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:22

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    No.: 246701

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:24

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Wagstaff from a print by Raffael Merghan after a picture by Toffaneli, při okrajích skvrnky od vody,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    No.: 246703

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:26

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Neumann

    Babička

    No.: 246712

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:28

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    Jaroslav Hilberton

    No.: 246716

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 06. 2022 20:30

    tisk, 1901, 23 x 19 cm, sign. DU na kameni M. Švabinský, nalepeno na kartonu,

    Current price: 80 CZK (4 €)