• Jan Kavan

    Položka č.: 279008

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 14:58

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Položka č.: 279009

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 15:00

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Dudek

    Křišťál

    Položka č.: 279011

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 15:02

    lept, mezzotinta, 1994, 10 x 7,1 cm, sign. PD JDudek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Lubomír Dušek

    Položka č.: 279012

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 15:04

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Muž na koni

    Položka č.: 279013

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 15:06

    dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Ranní lov

    Položka č.: 280090

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 15:40

    lept, 1911, 36,3 x 30,6 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v P…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Josef Liesler

    Benátky

    Položka č.: 281018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 15:42

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1982

    Položka č.: 281045

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 15:56

    litografie, 1981, 15 x 10,5 cm, sign. PD V. Tesař, č. 24/65, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1975

    Položka č.: 281046

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 15:58

    litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 80/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1975

    Položka č.: 281047

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 16:00

    litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 43/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)