• Bohumil Ullrych

    Domek u vody

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:02

    tužka, kvaš, papír, 1927, 37 x 29,3 cm, sign. LD B. Ullrych 27, vzadu popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podhorská vesnice

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:04

    olej, plátno, 8,8 x 22,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pole pod horami

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:06

    olej, plátno, 8,8 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jesenní krajina

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:10

    olej, papír, 13,3 x 17,2 cm, sign. PD Dlabal, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní louka

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:12

    olej, plátno, 12 x 16,8 cm, sign. LD J. Dlabal, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:14

    olej, karton, 47 x 67 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Loďka v zátoce

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:18

    olej, papír, 10,3 x 14,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stromy

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:20

    olej, plátno, 12,2 x 11,3 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:22

    olej, papír, 10,4 x 15,8 cm, sign. PD J. Dlabal, u horního levého okraje malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:24

    olej, papír, 9,8 x 17,8 cm, sign. PD J. Dlabal, kousek pravého horního rohu papíru utržen (cca 0,5 cm), antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vesnická chaloupka

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:26

    olej, papír, 12 x 17,4 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní pole

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:28

    olej, papír, 11,5 x 17,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krupobití

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:30

    olej, papír, 12,8 x 19,4 cm, sign. PD J. Dlabal, na okrajích malba místy poškozena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:32

    olej, papír, 10,6 x 15,1 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní břízy

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:34

    olej, papír, 10,9 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Štefanová

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:36

    olej, papír, 11 x 15,4 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Štefanová, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní stezka

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:38

    olej, plátno, 19 x 9,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Před bouří

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:40

    olej, papír, 10 x 15,1 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kostelík v krajině

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:42

    olej, papír, 10,6 x 13,7 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krávy u řeky

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:44

    olej, papír, 13,8 x 19,5 cm, pravý horní roh přeložen, v místě přeložení je malba nepatrně poškozená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Babí léto

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:46

    olej, překližka, 26,2 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stavení uprostřed pole

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:48

    olej, papír, 11,5 x 15,6 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    V zahradě

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:54

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • F. Holeček

    Pod Zvolí u Jaroměře

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:56

    akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • F. Holeček

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 13:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • F. Holeček

    Krábčice u Jaroměře

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 14:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • F. Holeček

    Kaple sv. Anny v Jaroměři

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 14:02

    akvarel, papír, 1928, 43,3 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Komárek

    Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 14:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Komárek

    Borovice nedaleko Lednických rybníků

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 14:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Komárek

    Borovice u Apolla u Lednických rybníků

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 25. 08. 2021 14:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)